2015 12 03

NBA: aštuoni Stepheno Curry tritaškiai, latvio dvigubas dublis ir geriausias Kobe mačas

NBA reguliariajame sezone „Golden State Warriors“ klubas laimėjo jau 20-ąjį mačą iš eilės, latvis Kristapas Porzingis surinko jau 9-ąjį savo dvigubą dublį, geriausią sezono mačą sužaidė ir Kobe Bryantas. Pergales iškovojo ir abu vis dar negalinčių žaisti Lietuvos krepšininkų klubai.
Kristapas Porzingis ir Nerlensas Noelis
Kristapas Porzingis ir Nerlensas Noelis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Stephenas Curry „pavogė“ tėčio šventę

„Charlotte Hornets“ (10-8) ekipa per rungtynių su NBA čempionais pertrauką arenoje pagerbė rezultatyviausią visų laikų komandos žaidėją Dellą Curry, tačiau visas dėmesys ir vėl atiteko jo sūnui Stephenui.

Jo vedamas „Golden State Warriors“ (20-0) iškovojo lengvą pergalę 116:99 (32:23, 28:28, 33:21, 23:27) ir pratęsė idealų sezono startą.

„Labai smagu žaisti, kai tokia atmosfera, ypač kai surengiama pagerbimo ceremonija mano tėčiui. Buvo gražu per pertrauką girdėti jo kalbą ir stovėti ten su savo mama, seserimi, tetomis ir senele. Negaliu prašyti daugiau“, – po mačo sakė S.Curry.

Vis dėlto, „Warriors“ lyderis ir vėl buvo dėmesio centre. Per tris rungtynių ketvirčius S.Curry spėjo pataikyti 8 tritaškius ir surinkti 40 taškų.

Net 28 savo taškus S.Curry įmetė lemiamu tapusiame trečiajame ketvirtyje. Jame jis pataikė visus 5 tritaškius. Tai šeštosios praėjusio sezono MVP rungtynės šį sezoną, kai jis įmeta 40 ir daugiau taškų. Jau ketvirtą sykį jis tai padarė per tris ketvirčius.

„Hornets“ lyderis Kemba Walkeris šiose rungtynėse pataikė tik 2 metimus iš 16-os (0/5 trit.) ir mačą baigė su 4 taškais.

„Hornets“: N.Batumas (1/6 trit., 8 atk. kam.) 17, F.Kaminsky (3/3 trit.) 16, J.Lambas 13, S.Hawesas 12.

„Warriors“: S.Curry (6/7 dvit., 8/11 trit.) 40, K.Thompsonas (4/10 trit.) 21, F.Ezeli 9 ... D.Greenas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) 4.

Kristapas Porzingis – „Knicks“ lyderis

Po pirmosios sezono pergalės „Philadelphia 76ers“ (1-19) krepšininkai iškart grįžo į skaudžią realybę – juo savo aikštėje 99:87 (27:21, 27:18, 27:19, 18:29) įveikė „New York Knicks“ (9-10).

Niujorko klubą į pergalę ir vėl vedė Latvijos krepšinio talentas Kristapas Porzingis, surinkęs 9-ąjį dvigubą dublį šį sezoną.

„76ers“ ekipa žaidė be suspenduoto savo lyderio NBA naujoko Jahlilo Okaforo, tad žiūrovai neišvydo trečiojo ir ketvirtojo naujokų biržos šaukimų dvikovos.

„Knicks“ ekipa pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės rungtynių minutės, net šeši žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Knicks“: K.Porzingis (4/8 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud., 10 atk. kam.) 17, A.Afflalo (8 atk. kam.) 13, J.Grantas ir C.Anthony po 12, J.Calderonas 11, L.Thomasas 10.

„76ers“: H.Thompsonas (3/5 trit.) 13, J.Sampsonas 12, R.Holmesas 11, I.Canaanas ir R.Covingtonas po 10.

K.Bryantas atsigauna?

Prasčiausiai NBA komandai pralaimėjęs „Los Angeles Lakers“ (3-15) klubas nuplovė gėdą svečiuose 108:104 (34:22, 23:29, 21:24, 30:29) įveikdamas „Washington Wizards“ (7-9) krepšininkus.

Kobe Bryantas pagaliau sužaidė tikrai geras rungtynes, ketvirtajame kėlinuke įmetė 12 taškų, o iš viso surinko 31 ir kartu su Juliumi Randle'u vedė „Lakers“ į pergalę.

Beveik 36 minutes žaidęs Kobe neblizgėjo pataikymu į krepšį, tačiau ir nesišvaistė metimais, kaip tai darė iki šiol. Po mačo „Wizards“ sirgaliai karjerą baigiančią NBA legendą išlydėjo gausiais aplodismentais.

Tai buvo pirmosios šį sezoną „Wizards“ rungtynės, kai arenoje parduoti visi bilietai.

„Wizards“: J.Wallas (8/13 dvit., 3/6 trit., 9/12 baud., 11 rez. perd.) 34, M.Gortatas (10 atk. kam.) 18, B.Bealas 11.

„Lakers“: K.Bryantas (6/13 dvit., 4/11 trit., 7/8 baud.) 31, J.Clarksonas 18, J.Randle'as (19 atk. kam.) 15, D.Russellas 13, L.Willimasas 12.