2023 05 09

NBA čempionai – ant bedugnės krašto: LeBronas ir „Lakers“ toliau kuria stebuklus

NBA čempionų titulą ginantis „Golden State Warriors“ atsidūrė ypač pavojingoje situacijoje. Steve'o Kerro kariauna svečiuose pralaimėjo ir dar vieną Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos mačą „Los Angeles Lakers“ ekipai – 101:104.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių LeBrono Jameso kompanija dabar pirmauja 3:1.

Nuo NBA sezono pabaigos stipriausią lygos komandą skiria vos vienas pralaimėjimas.

Galima tik priminti, kad atkrintamąsias „Warriors“ pradėjo iš šeštosios Vakarų reitingo vietos, o „Lakers“ žaidė netgi įkrintamosiose.

Penktosios serijos rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vyks San Fransiske.

Šį kartą slaptą kozirį „Lakers“ rado ant atsarginių suolo. Lemiamu metu šeimininkus netikėtai patraukė Lonnie Walkeris. Visus savo 15 taškų nuo suolo kilęs krepšininkas įmetė ketvirtajame kėlinyje.

Prieš lemiamą kėlinį „Lakers“ turėjo 7 taškų deficitą, bet paskutines minutes žaidė solidžiau. Kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 9:0 ir iš karto perėmė iniciatyvą.

„Lakers“ gretose LeBronas Jamesas pelnė 27 taškus, Anthony Davisas – 23.

„Warriors“ negelbėjo ir įspūdingą trigubą dublį surinkusio Stepheno Curry puikus žaidimas – 31 taškas, 14 rezultatyvių perdavimų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (15 atk. kam.), Austinas Reavesas 21, Lonnie Walkeris 15, Dennisas Schroderis 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (10 atk. kam., 14 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17, Gary Paytonas 15, Donte DiVincenzo 10, Klay Thompsonas 9.