2021 11 29

NBA čempionų gynyba supančiojo D.Sabonį – sužaidė prasčiausias rungtynes

Domantas Sabonis įstrigo „Milwaukee Bucks“ (13-8) klubo gynyboje, o kartu su juo – ir visa „Indiana Pacers“ (9-13) komanda, namie pralaimėjusi NBA čempionams 100:118 (26:26, 21:26, 27:39, 26:27).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vos vieną metimą iš aštuonių žaisdamas pataikęs lietuvis (1/6 dvit., 0/2 trit., 2/3 baudų) surinko tik 4 taškus ir sužaidė nerezultatyviausias savo rungtynes šiame NBA sezone.

Tiesa, per 22 minutes aikštėje D.Sabonis sugriebė 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Mums pritrūko jėgų. Sužaidėme labai prastas rungtynes“, – teisinosi „Pacers“ strategas Rickas Carlisle‘as.

„Bucks“ į pergalę nurūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 39:27 ir susikrovė dviženklę persvarą.

Stabdyti NBA čempionų puolimo nesisekė ir D.Saboniui – Jrue Holiday klaidinančiais judesiais pastatė lietuvį tarsi ant pačiūžų ir pelnė 2 taškus.

Į šeštą vietą NBA Rytų konferencijoje pakilusią „Bucks“ į pergalę vedė Giannis Antetokounmpo. Graikas pelnė 26 taškus (10/13 dvit., 0/2 trit., 6/10 baudų) ir atkovojo 13 kamuolių.

„Pacers“ toje pačioje Rytų konferencijoje kol kas tik trylikta.

„Indiana Pacers“: Carisas LeVertas 23 (4/5 trit.), Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday, Chrisas Duarte ir T.J. McConnellis – po 10, Oshae Brissettas 8... D.Sabonis 4 (10 atk. kam.).

„Milwaukee Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (13 atk. kam.), Jrue Holiday 23 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Bobby Portisas 15, Patas Connaughtonas (7 atk. kam.) ir Khrisas Middletonas – po 14, George‘as Hillas 13.