Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 28

NBA dramos – fantastiški tritaškiai pražudė „Warriors“ ir „Lakers“

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė čempionų titulą ginantis „Golden State Warriors“ klubas. „Los Angeles Lakers“ be LeBrono Jameso tik rungtynių pabaigoje nusileido „Sacramento Kings“.
Bogdanas Bogdanovičius
Bogdanas Bogdanovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Portland Trail Blazers“ (20-15) po pratęsimo 110:109 (27:28, 25:18, 23:25, 27:31, 8:7) palaužė „Warriors“ (23-13).

Likus žaisti 19 sek., rezultatą tritaškiu išlygino Kevinas Durantas – 102:102. Damianas Lillardas atsakomojo tritaškio nepataikė ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

D.Lillardas atsigriebė pratęsimo metu, kai likus žaisti 6 sek. pataikė pergalingą tritaškį. Lemiamą metimą „Warriors“ ir vėl patikėjo K.Durantui, bet šis nepataikė iš vidutinio nuotolio.

K.Durantas pelnė trigubą dublį – surinko 26 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Warriors“: S.Curry 29, K.Durantas 26, D.Greenas ir K.Thompsonas po 15.

„Blazers“: J.Nurkičius 27, C.McCollumas 24, D.Lillardas 21, M.Harklessas ir S.Curry po 11.

„Sacramento Kings“ (19-16) po dramatiškos kovos 117:116 (32:34, 29:33, 23:28, 33:21) palaužė „Los Angeles Lakers“ (20-15).

Rungtynių herojumi tapo serbas Bogdanas Bogdanovičius. Nuo suolo kilęs krepšininkas, likus žaisti 0,4 sek. pataikė fantastišką tritaškį ir išplėšė pergalę.

Prieš tai ranka sudrebėjo Brandonui Ingramui, kuris pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų.

Lon Andželo klubui dėl traumų negali padėti LeBronas Jamesas ir Rajonas Rondo. L.Jamesas prieš tai žaidė 156 rungtynes iš eilės.

Arti trigubo dublio buvo Lonzo Ballas, kuris pelnė 20 taškų, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Kings“: B.Bogdanovičius 23, W.Cauley-Steinas 19, N.Bjelica ir I.Shumpertas po 18, D.Foxas 15, J.Jacksonas 10.

„Lakers“: K.Kuzma 33, B.Ingramas 22, L.Ballas 20, T.Chandleris 11, J.Hartas ir L.Stephensonas po 10.