Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 09 29

NBA draugiškų rungtynių startas: G.Haywardo sugrįžimas ir „76ers“ žvaigždžių šou

Nors oficialaus NBA sezono pradžia – spalio 16 dieną, komandos keletą savaičių apšils kojas draugiškose rungtynėse. Pirmieji draugiškų rungtynių ciklą atidarė Rytų konferencijos grandai – „Philadelphia 76ers“ bei „Boston Celtics“.
Markelle'as Fultzas ir Benas Simmonsas
Markelle'as Fultzas ir Benas Simmonsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Philadelphia 76ers“ ekipa kartu su arti trigubio dublio buvusio Beno Simmonso pagalba draugiškų rungtynių maratoną atidarė užtikrinta pergale 104:84 (34:21, 22:21, 25:22, 23:20) prieš „Melbourne United“ komandą iš Australijos.

Jau pirmajame kelinyje „76ers“ lyderiai sukrovė solidų pranašumą ekipai, o rungtynių eigoje persvara tik didėjo. Nors Australijos lygos čempionai kovėsi pagirtinai, prošvaisčių sumažinti atsilikimą klubas neturėjo.

Maža to, vienas „United“ komandos lyderių Chrisas Gouldingas antrojo kėlinio pabaigoje patyrė čiurnos traumą, kuomet ant žaidėjo užkrito Filadelfijos ekipos centras Joelis Embiidas.

Universalų pasirodymą surengė „76ers“ talentas Benas Simmonsas. Įžaidėjas per 26 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 8 kamuolius bei atliko net 14 rezultatyvių perdavimų. Jau rungtynių pradžioje krepšininkas žaidė mėgaudamasis krepšiniu, kai kamuolį pasimetė nuo lentos ir atliko perdavimą.

„76ers“: J.Embiidas 20 (10 atk. kam.), M.Fultzas 14, J.J.Redickas 13, D.Šaričius 12.

„United“: A.Pledgeris 19 (13 atk. kam.), C.Ware'as 19 (6/22 met.), C.Gouldingas ir D.Barlow po 13.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kyrie Irvingas

Po ilgo laiko į rikiuotę sugrįžusiems „Celtics“ vedliams Kyrie Irvingui bei Gordonui Haywardui komandos į pergalę atvesti nepavyko. Bostono klubas iššvaistė milžinišką persvarą ir 97:104 (37:20, 23:25, 21:39, 16:20) nusileido „Charlotte Hornets“.

Antrajame kelinyje „Celtics“ pirmavo net 56:36, o prieš trečiąjį kėlinį turėjo saugų 15 taškų pranašumą. Visgi „širšės“ iš Šarlotės antroje rungtynių dalyje užkūrė tikrą pirtį bei dvikovos pabaigą kontroliavo jau savo rankose.

„Hornets“ ekipoje įspūdingais žaidimo epizodais pasižymėjo 12-asis naujokų biržos šaukimas Milesas Bridge'as. 201 cm ūgio puolėjas rungtynių pabaigoje dukart pakartojo komandos draugų netaiklius metimus tiesiog įgrūsdamas kamuolį į krepšį.

„Celtics“: J.Brownas 14, Marc.Morrisas 12, T.Rozieras 11, G.Haywardas 10, K.Irvingas 9.

„Hornets“: J.Lambas 15, C.Zelleris 13, K.Walkeris 12, D.Baconas 11, N.Batumas, M.Kidd-Gilchristas ir M.Bridge'as po 10.

Šarlotės komandos gretose debiutavo ir iš „San Antonio Spurs“ persikėlęs įžaidėjas Tony Parkeris. Visgi 36-erių veteranas ant parketo praleido tik 9 minutes, per kurias pasižymėti nespėjo.

Rytoj pirmąsias kontrolines rungtynes žais ir Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ bei NBA čempionai „Golden State Warriors“.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant