2022 01 23

NBA G lygoje – dar vienas D.Sirvydžio taškų šou

21-erių Deividas Sirvydis surengė dar vieną puikų pasirodymą puolime dukterinėje NBA G lygoje.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai „Detroit Motor City Cruise“ (7-1) klube žaidęs taikliarankis lietuvis vedė savo ekipą į pergalę – 113:100 (27:22, 25:21, 31:25, 30:32) prieš „Lakeland Magic“ (2-6) komandą, kurios gretose Ignas Brazdeikis aikštėje nepasirodė.

D.Sirvydis per 37 minutes pelnė 22 taškus, pataikydamas 6 tritaškius (1/6 dvit., 6/11 trit., 1/1 baud.). Lietuvis dar atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei du sykius prasižengė.

Kitose rungtynėse nesisekė Arnoldui Kulbokai. 24-erių lietuvis žaidė 24 minutes, bet taškais nepasižymėjo (0/1 dvit., 0/2 trit.), o jo atstovaujama „Greensboro Swarm“ (3-3) namie 109:118 (29:33, 26:25, 29:30, 25:30) nusileido „Delaware Blue Coats“ (4-2) krepšininkams.