2016 02 29

NBA gražiausių epizodų dešimtuke – Jono Valančiūno skrydis ir latvio blokai

Jono Valančiūno dėjimas į „Detroit Pistons“ krepšį paliko įspūdį NBA. Lyga įtraukė lietuvio krepšinio drebinimą į gražiausių vakaro epizodų dešimtuką ir skyrė jam trečiąją vietą. Dešimtuke vietos atsirado ir „New York Knicks“ latviui Kristapui Porzingiui. Kita vertus, Jono įrašas dešimtuke pernelyg nenudžiugino.
NBA | „Detroit Pistons“ – „Toronto Raptors“ 114:101 | Valančiūnas 11+5

J.Valančiūnas Detroite per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, prasižengė 4 kartus, bet „Raptors“ pralaimėjo 101:114.

Lietuvis po krepšiu nesusitvarkė su „Pistons“ vidurio puolėju Andre Drummondu, kuris net nežaidęs ketvirtajame kėlinyje pelnė 15 taškų ir atkovojo 18 kamuolių.

„Raptors Republic“ kritikai skalpavo Joną būtent už pralaimėtą mikrodvikovą ir jam įrašė tik „D+“.

„Jo taiklumas, be abejo, buvo gražus. Tačiau „Raptors“ reikėjo daugiau. Jis visą vakarą nerado savo vietos po krepšiu ir pralaimėjo mikrodvikovą Drummondui dėl atšokusių kamuolių“, – rašė „Raptors Republic“.

„Raptors“ treneris Dwane'as Casey taip pat buvo piktas. Ne ant J.Valančiūno, bet visos komandos.

„Mes nežaidėme. Nežinau, kas nutiko. Išėjome į aikštę galvodami, kad viskas čia gerai.

Norint būti gera komanda, turi suvaldyti sėkmę. O mes pasirodėme gėdingai. Visiškai nesigynėme. Negalime sau leisti tokio žaidimo. Ir ši nesėkmė visiškai nesusijusi su Lowry. Jo netektis tikrai neturėjo pakeisti nė vieno žaidėjo nusiteikimo gynyboje.

Jie darė, ką norėjo. O mes nieko nepakeitėme. Tai buvo tik laiko klausimas, kada mus nušluos“, – po pralaimėjimo kalbėjo D.Casey.​

Su 39 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų „Raptors“ Rytų konferencijoje užima antrąją vietą.