2017 11 27

NBA: „Heat“ ekipai Čikagoje laimėti nesutrukdė net antirekordas

„Miami Heat“ (10-9) ekipa iškrapštė pergalę svečiuose 100:93 (7:13, 38:29, 19:19, 36:32) prieš šiemet stringančią „Chicago Bulls“ (3-15) ekipą, nors ir užfiksavo rezultatą, kuriuo vargu ar galėtų didžiuotis.
Goranas Dragičius
Goranas Dragičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje Floridos ekipa turėjo didelių problemų ir pelnė vos 7 taškus – tokio nerezultatyvaus ketvirčio nėra buvę komandos istorijoje nuo pat jos įkūrimo 1988 metais.

Pirmajame ketvirtyje „Heat“ pataikė vos du metimus iš 19.

Bet išvadas padarę svečiai viską sutvarkė per antrąjį kėlinį. Jis buvo geriausias ekipai šį sezoną, „Heat“ pelnė 38 taškus ir perėmė iniciatyvą.

Drama persikėlė į ketvirtą kėlinį, bet nors ir „Bulls“ intensyviai kvėpavo savo varžovams į nugaras, Gorano Dragičiaus vedamas Majamis pergalės neišleido.

„Bulls“: Jerianas Grantas 24, Justinas Holiday 15, Denzelis Valentine'as 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Lauri Markkanenas (10 atk. kam.) ir Robinas Lopezas (7 atk. kam.) po 10.

„Heat“: Goranas Dragičius 24, Wayne'as Ellingtonas 19, Jamesas Johnsonas 15 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 11 (9 atk. kam.), Kelly Olynykas (5 atk. kam.) ir Tyleris Johnsonas po 10.