2019 11 08 /08:20

NBA: „Celtics“ pagreitis, trileris Los Andžele ir L.Aldridge'o benefisas

Kemba Walkeris sugrįžo pas savo buvusią ekipą „Charlotte Hornets“ (4-4), tačiau dovanų nedalijo. „Boston Celtics“ (6-1), nors ir žaidė svečiuose, nepaliko savo varžovams jokių šansų – 108:87 (30:20, 22:23, 33:24, 23:20).
Kemba Walkeris
Kemba Walkeris / „Scanpix“ nuotr.

K.Walkeris Šarlotėje buvo pasitiktas šiltomis ovacijomis, o prieš rungtynes ir po jų noriai dalijo autografus buvusiems savo sirgaliams.

Lemiamą spurtą svečiai surengė antroje rungtynių pusėje, kai siausti varžovų baudos aikštelėje pradėjo Gordonas Haywardas ir K.Walkeris, o Jaysonas Tatumas pataikė du tritaškius.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečių persvara pasiekė 20 taškų ir paskutinė mačo atkarpa tebuvo formalumas.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 18, Devonte Grahamas 15 (9 rez. perd.), Marvinas Williamsas 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 23 (9 atk. kam.), Gordonas Haywardas 20 (10 atk. kam.), Kemba Walkeris 14, Jaylenas Brownas ir Javonte Greenas po 12.

„San Antonio Spurs“ (5-3) namuose 121:112 (33:30, 23:27, 36:27, 29:28) susitvarkė su „Oklahoma City Thunder“ krepšininkais, o tikra vakaro žvaigžde tapo LaMarcusas Aldridge'as.

Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 39 taškus (19/22 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei padarė tris klaidas.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Thunder“ dar laikėsi 5 taškų atstumu, bet Derrickas White'as ir Patty Millsas tritaškiais pradėjo spurtą ir po atkarpos 14:6 svečiai jau neatsitiesė.

Svečių gretose solidų pasirodymą surengė italas Danilo Gallinari, surinkęs 27 taškus.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 39, Dejounte Murray 17 (10 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 16 (9 rez. perd.), Brynas Forbesas 14, Patty Millsas 10.

„Thunder“: Danilo Gallinari 27, Shai Gilgeous-Alexanderis 21, Chrisas Paulas 19, Dennisas Schroderis (9 rez. perd.) ir Hamidou Diallo po 11, Stevenas Adamsas 10.

Daugiau intrigos kėlė mačas Los Andžele, kur vietos „Clippers“ (6-3) 107:101 (26:22, 21:18, 23:36, 37:25) pranoko sezono pradžioje buksuojantį „Portland Trail Blazers“ (3-5) klubą.

Šeimininkai prieš ketvirtą kėlinį turėjo 8 taškų deficitą, bet vis tiek sugebėjo perlaužti svarstykles sau naudinga linkme.

„Clippers“ strategui Docui Riversui tai buvo 900 karjeros pergalė.

Nugalėtojus į pergalę vedė po traumos sugrįžęs Kawhi Leonardas, įmetęs 27 taškus ir drąsiai ėmęsis iniciatyvos lemiamomis dvikovos minutėmis.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 27 (13 atk. kam., 6 kld.), Lou Williamsas 26 (8 rez. perd.), Ivica Zubačas (13 atk. kam.) ir Montrezlas Harrellas po 15.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir C.J.McCollumas po 22, Hassanas Whiteside‘as (19 atk. kam.) ir Anfernee Simonsas po 17.