Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 23 /08:49

NBA: L.Dončičius žibėjo universalumu, L.Jamesas startavo trimis pralaimėjimais

„Denver Nuggets“ ekipos antausį gavęs NBA čempionas „Golden State Warriors“ (3-1) sugebėjo padaryti išvadas ir sugrįžo į pergalingą kursą. Ouklando ekipa namuose be didesnio vargo susitvarkė su „Phoenix Suns“ (1-2) – 123:103 (32:23, 38:24, 36:34, 17:22).
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Visus reikalus stipriausia planetos komanda išsprendė dar iki pertraukos, kai smogė „saulėms“ 70 taškų ir įgijo 23 taškų pranašumą.

Antra mačo pusė tebuvo formalumas.

„Warriors“ į priekį tradiciškai traukė Stephenas Curry, surinkęs 29 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu kitas komandos lyderis Klay Thomsonas vis dar nesuderinęs savo taikiklio. Snaiperis pataikė vos vieną tritaškį iš šešių, o šį sezoną iš 22 bandymų tikslą pasiekė vos trys jo tolimi metimai.

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (8 rez. perd.), Kevinas Durantas 22, Klay Thompsonas 16, Jonas Jerebko ir Damianas Jonesas po 13, Alfonzo McKinnie 10.

„Suns“: Devinas Bookeris 28, T.J. Warrenas 27, Deandre Aytonas 20 (14 atk. kam.).

Pirmą kartą nuo 2004-ųjų trimis pralaimėjimais sezoną pradėjo LeBronas Jamesas.

Lygos „Karalius“ su savo nauja ekipa „Los Angeles Lakers“ (0-3) po pratęsimo 142:143 (26:40, 34:25, 36:34, 32:29, 14:15) krito prieš „San Antonio Spurs“ (2-1).

Pagrindinio laiko pabaigą puikiai sužaidę šeimininkai sugebėjo vos ne per minutę panaikinti 8 taškų deficitą ir grįžti į kovą.

L.Jameso tritaškis likus žaisti 3 sek. išplėšė pratęsimą, bet jame daugiau jėgų išsaugojo Teksaso ekipa.

Papildomo laiko pabaiga vėl nestokojo dramos. L.Jamesas dar kartą galėjo tapti didvyriu ir nulemti pergalę, bet likus žaisti 13 sek. prametė du baudos metimus, o Patty Millsas kitoje aikštės pusėje sugebėjo pataikyti savo metimą ir išplėšė „Spurs“ pergalę.

Paskutinis L.Jameso metimas tikslo nepasiekė.

L.Jamesas žaidė 43 minutes ir pelnė 32 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 37 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 32 (8 atk. kam., 14 rez. perd.), Joshas Hartas 20 (10 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 37 (10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 32 (14 rez. perd.), Rudy Gay'us ir Brynas Forbesas po 16.

Luka Dončičius NBA krepšinio aikštelėse jaučiasi vis geriau ir padėjo savo „Dallas Mavericks“ (2-1) iškovoti antrą sezono pergalę. Teksaso komanda savoje aikštėje 115:109 (31:28, 28:33, 29:23, 27:25) pranoko „Chicago Bulls“ ekipą.

Čikagos komanda šį sezoną pralaimėjo visus tris mačus.

Slovėnijos krepšinio talentas pelnė 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti apie 20 sek. jis perėmė kamuolį, pelnė du taškus ir padėjo šiame mače tašką.

Svečių neišgelbėjo net rezultatyvus Zacho LaVine'o žaidimas. Jis pelnė 34 taškus ir įsirašė į „Bulls“ istorijos metraščius.

Per pirmus tris sezono mačus 30 ir daugiau taškų yra įmetę tik du Čikagos klubo žaidėjai – Michaelas Jordanas ir Bobas Love'as.

„Mavericks“: Wesley Matthewsas 20, Luka Dončičius 19, DeAndre‘as Jordanas 18 (16 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas, Dwightas Powellas ir Maxi Kleberis po 12.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 34, Jabari Parkeris 20, Justinas Holiday 16, Bobby Portisas 12.