2016 12 26

NBA: LaMarcuso Aldridge'o šou parbloškė „Bulls“

„San Antonio Spurs“ per Kalėdas šventė pergalę prieš „Chicago Bulls“, o LaMarcusas Aldridge'as sužaidė sezono rungtynes.
LaMarcusas Aldridge'as
LaMarcusas Aldridge'as / „Scanpix“/AP nuotr.

„Spurs“ namuose 119:100 (36:25, 19:25, 32:26, 32:24) įveikė „Bulls“ krepšininkus.

L.Aldridge'as sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir pelnė 33 taškus. Krepšininkas jau pirmajame kėlinyje surinko 20 taškų.

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusi Čikagos ekipa sugebėjo anuliuoti 20 taškų deficitą ir trečiajame kėlinyje pirmavo trimis taškais, tačiau pergalės neišplėšė.

Kawhi Leonardas San Antonijaus ekipai pridėjo 25 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir keturis rezultatyvius perdavimus.

Čikagos ekipą į priekį vedė Dwyane'as Wade'as, surinkęs 24 taškus. Jimmy Butleris pridėjo 19.

Įdomu, kad D.Wade'as yra NBA lyderis per Kalėdas pagal rungtynių skaičių (12) ir pelnytus taškus (301).

„Spurs“ (25-6): L.Aldridge'as 33, K.Leonardas 25, T.Parkeris 13, P.Gasolis 12.

„Bulls“ (14-16): D.Wade'as 24, J.Butleris 19, T.Gibsonas 12, N.Mirotičius 11, R.Lopezas 10.