NBA pasiruošimo etape – pirmoji L.Jameso ir sūnaus pergalė drauge

Sezonui besiruošianti „Los Angeles Lakers“ (1-2) iškovojo pirmąją pergalę.
Bronny ir LeBronas Jamesai
Bronny ir LeBronas Jamesai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kartu – tai ir pirmasis LeBrono Jameso laimėjimas drauge su sūnumi Bronny.

JJ Redicko treniruojama „Lakers“ išvykoje 107:102 (26:23, 26:35, 22:24, 33:20) įveikė be pergalių pasirengimo etape liekančią „Milwaukee Bucks“ (0-2) komandą.

L.Jamesas nugalėtojams per 16 minučių pelnė 11 taškų (2/7 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o antrajame kėlinyje užsidirbo techninę pražangą.

Tuo metu 20-metis Bronny Jamesas prametė visus savo metimus (0/2 dvit., 0/2 trit.) ir per 6 minutes taškų nepelnė.

„Lakers“ į pergalę vedė 14 taškų surinkęs Rui Hachimura (5 atk. kam.). Daltonas Knechtas pridėjo 13 (2/10 trit., 8 atk. kam.), o Anthony Davisas (0/4 trit., 8 atk. kam.) ir Quincy Olivari (3/4 trit.) – po 11 taškų.

„Bucks“ ekipoje išsiskyrė Bobby Portisas su 23 taškais (5/5 trit.) ir 20 įmetęs komandos lyderis Giannis Antetokounmpo (7 atk. kam.).