Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 25

NBA: pirma „Lakers“ pergalė ir 51 tašką įsūdęs Stephenas Curry

„Los Angeles Lakers“ (1-3) su Lebronu Jamesu pagaliau šventė pirmąją sezono pergalę. Los Andželo klubas išvykoje 131:113 (32:30, 44:24, 30:32, 25:27) patiesė „Phoenix Suns“ (1-3) ekipą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmą pergalę su naujuoju klubu iškovojęs L.Jamesas per tris kėlinius beveik susirinko trigubą dublį ir ilsėjosi ketvirtajame. Jis spėjo pelnyti 19 taškų, atlikti 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovoti 7 kamuolius.

Rezultatyviausias Los Andželo ekipoje buvo Lance'as Stephensonas, surinkęs 23 taškus.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė ir aikštę paliko Devinas Bookeris. Gynėjas vis tiek buvo rezultatyviausias Finikso ekipoje su 23 taškais, 7 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviais perdavimais.

Pirmasis NBA Naujokų biržos šaukimas Deandre Aytonas pridėjo 22 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

„Lakers“ klubas turi verstis be Rajono Rondo ir Brandono Ingramo, kurie buvo suspenduoti po muštynių su „Houston Rockets“ žaidėjais.

„Suns“: D.Bookeris 23, D.Aytonas 22, T.Ariza ir T.Chandleris po 14, T.Warrenas ir J.Jacksonas po 10.

„Lakers“: L.Stephensonas 23, J.McGee 20, L.Jamesas 19, K.Kuzma 17, J.Hartas 15, K.Caldwellas-Pope 14, L.Ballas 12.

Ketvirtą pergalę šventė „Golden State Warriors“ (4-1) klubas, kuris 138:117 (46:37, 34:34, 35:26, 23:20) namuose nugalėjo „Washington Wizards“ (1-3).

NBA čempionus į pergalę vedė Stephenas Curry, kuris per 32 minutes surinko 51 tašką ir pataikė net 11 tritaškių. Snaiperis jau šeštą kartą karjeroje peržengė 50 taškų ribą.

Ir visa tai – vos per tris kėlinius. Ketvirtajame komandos lyderis galėjo pailsėti.

Jį puikiai pavadavo 30 taškų surinkęs Kevinas Durantas.

„Warriors“: S.Curry 51, K.Durantas 30, K.Thompsonas 19.

„Wizards“: B.Bealas 23, K.Oubre 17, M.Morrisas 14, J.Wallas 13, O.Porteris 12, J.Greenas 10.