2016 01 24

NBA: pirmas prisvilęs „Cavaliers“ trenerio blynas ir K.Porzingio trečiojo ketvirčio kataklizmai

Sekmadienio naktį vykusiose NBA rungtynėse iš Davido Blatto „Cleveland Cavaliers“ ekipos vadeles perėmusio Tyronno Lue pirmas blynas prisvilo. Į naujas klumpes stojusio 38-erių metų stratego vadovaujama komanda 83:96 pralaimėjo po dviejų nesėkmių iš eilės atsigavusiam „Chicago Bulls“ klubui. Trečiajame ketvirtyje košės prisivirusi Kristapo Porzingio „New York Knicks“ komanda pralaimėjo išvykoje.
LeBronas Jamesas ir Jimmy Butleris
LeBronas Jamesas ir Jimmy Butleris / „Scanpix“ nuotr.

„Cleveland Cavaliers“ (30-12) - „Chicago Bulls“ (25-18) 83:96 (14:21, 25:23, 19:28, 25:24)

Trečiame ketvirtyje aikštėje aidintys sirgalių nepasitenkinimo balsai ir peikiantys žvilgsniai - taip „Quicke Loans“ arena pasitiko pasikeitusį Klivlando klubą su Tyronnu Lue priešakyje.

Cavs fans were not pleased with the effort from the home team tonight. ????

A video posted by Bleacher Report Hoops (@br_hoops) on

Nuo pralaimėjimo „Cavaliers“ ekipos neišgelbėjo ir arti trigubo dublio buvęs komandos lyderis LeBronas Jamesas.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo įgyta šešių „kavalierių“ taškų persvara, tačiau L.Jameso kariauna likus penkiom minutėm iki kėlinuko pabaigos pradėjo šaudyti pro šalį ir atkarpą pralaimėjo 0:11.

Panašiai susiklostė ir trečiasis ketvirtis. Kol pačioje kėlinuko pabaigoje „kavalieriai“ kapstėsi iš duobės, tol jų krepšio tinklelį draskė taiklūs „Bulls“ metimai. Būtent pirmojo ir trečiojo ketvirčių pabaigose sužaistos sėkmingos atkarpos padėjo Čikagos klubui įveikti „Cavaliers“.

Prie nugalėtojų pergalės labiausiai prisidėjo dvigubą dublį atlikęs Pau Gasolis ir pagal rezultatyvumą jam ant kulnų mynęs Jimmy Buttleris.

„Cleveland Cavaliers“: L.Jamesas (13 atk. kam., 9 rez. perd.) 26, J.R.Smithas (11 atk. kam.) 18, K.Love’as (5 atk. kam.) 14.

„Chicago Bulls“: P.Gasolis (10/14 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.) 25, J.Butleris (9 atk. kam.) 20, N.Mirotičius (3/5 trit., 6 atk. kam.) 17.

„Charlotte Hornets“ (21-23) - „New York Knicks“ (22-24) 97:84 (20:22, 25:21, 32:13, 20:28)

Nesėkmę patyrė ir Kristapo Porzingio atstovaujams „New York Knicks“ klubas, išvykoje 84:97 nusileidęs „Charlotte Hornets“ klubui.

„Knicks“ ekipą sekmadienio rungtynėse paskandino trečiojo ketvirčio kataklizmai. Katasrofiškas darbas gynyboje, žioplos klaidos ir Jeremy Lino bei Kemba Walkerio puikus žaidimas trečiąjį kėlinuką laimėti leido net devyniolikos taškų skirtumu (32:13).

Nors lemiamame ketvirtyje K.Porzingio klubas pradėjo rodyti atsigavimo ženklus, kapstytis iš duobės buvo per vėlu. Paskutinį kėlinuką 8 taškų skirtumu pralaimėję Niujorkiečiai į rūbinę pėdino nuleistomis galvomis.

Latvis per kiek daugiau nei 27-ias minutes aikštėje pasižymėjo 13 taškų ir keturiais atkovotais kamuoliais.

„Charlotte Hornets“: K.Walkeris (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 26, J.Linas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) 26, P.Hairstonas ( 10 atk. kam.) 20.

„New York Knicks“: D.Williamsas (14 atk. kam., 4 rez. perd.) 19, K.Porzingis 13, A.Afflalo 10.

„Portland Trail Blazers“ (19-26) - „Los Angeles Lakers“ (9-36) 121:103 (37:22, 25:30, 39:24, 20:27)

Nesėkmingai sekmadienis susikostė ir karjeros saulėlydį pasitinkančio Kobe Bryanto „Los Angeles Lakers“ klubaui, išvykoje pralaimėjusiam „Portland Trail Blazers“ komandai.

Visas kortas Los Andželo ekipai sumaišė pirmasis ir trečiasis ketvirčiai, kuriuos ji pralaimėjo penkiolikos taškų skirtumu (22:37, 24:39).

Prie „Trail Blazers“ pergalės svariausiai prisidėjo Damianas Lillardas, kaip įprastai buvęs netoli 40-ies taškų ribos.

Dvikovoje metimais nepiktnaudžiavęs ir 25-ias minutes aikštėje praleidęs Kobe surinko 10 taškų ir po savuoju krepšiu sugriebė du kamuolius.

„Portland Trail Blazers“: D.Lillardas (9/11 dvit., 5/8 trit.) 36, C.McCollumas (8/13 dvit.) 28, M.Plumlee (8 atk. kam.) 13.

„Los Angeles Lakers“: D.Russellas (7/10 dvit.) 21, L.Williamsas 16, J.Randle’as (9 atk. kam.) 11.