Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 08 15

NBA reguliaraus sezono finiše – beveik 40 taškų skirtumu pažeminti „Rockets“

Penktadienį „Houston Rockets“ (44-28) ir „Philadelphia 76ers“ (43-30) rungtynės pažymėjo NBA reguliaraus sezono pabaigą Volto Disnėjaus parke. Abiems ekipoms šis mačas nieko nelėmė, o į atkrintamąsias pakiliomis nuotaikomis žengs įspūdingą pergalę net 134:96 (39:26, 32:21, 32:30, 31:19) iškovoję vyrukai iš Filadelfijos.
Jamesas Hardenas prieš Alą Horfordą
Jamesas Hardenas prieš Alą Horfordą / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pralaimėjimas nei „Rockets“, nei „76ers“ kolektyvams nepakoreguotų jų situacijos savosiose konferencijoje, todėl ekipų vairininkai pagrindiniais krepšininkais vertėsi maždaug du su puse kėlinio.

Per juos ryškų individualų pasirodymą surengė Jamesas Hardenas, kuris atkrintamųjų seriją prieš „Oklahoma City Thunder“ turės pradėti be pagrindinio pagalbininko Russello Westbrooko.

Barzdočius per 26 minutes pelnė 27 taškus (9/16 met.) ir išskirstė 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau jam sėdint ant suolo „raketos“ buvo tiesiog šluojamos nuo paviršiaus.

Jau po dviejų kėlinių ekipas skyrė 24 taškai, o nuaidėjus finalinei sirenai Hjustono krepšininkai vos išvengė sunaikinimo 40 taškų persvara.

Nors ant kortos šiame mače nebuvo pastatyta daug, abiejų klubų superžvaigždės J.Hardenas ir Joelis Embiidas pademonstravo sportinį pyktį ir stengėsi vienas kitam įkasti.

Kamerūnietis baudos aikštelėje nesugebėjo įveikti pagal taisykles kamuolį išmušusio J.Hardeno, o pastarajam atsikovojus kamuolį nusprendė prasižengti pastumdamas varžovą pečiu. „Raketų“ lyderis dėl to švystelėjo kamuolį į oponento pusę ir užsidirbo techninę pražangą.

„Houston Rockets“: Jamesas Hardenas 27, Jeffas Greenas 17, Ericas Gordonas 13, Bruno Caboclo 11.

„Philadelphia 76ers“: Tobias Harrisas 18, Alecas Burksas 16, Joelis Embiidas ir Raulis Neto po 14.

Kiti penktadienio rezultatai:

„Toronto Raptors“ – „Denver Nuggets“ 117:109 (S.Johnsonas 23 / PJ Dozieris 20);

„Los Angeles Clippers“ – „Oklahoma City Thunder“ 107:103 (T.Mannas 25 / H.Diallo 27);

„Indiana Pacers“ – „Miami Heat“ 109:92 (D.McDermottas 23 / K.Nunnas 23).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant