2021 02 12

NBA spektaklis: mažylis S.Curry įšovė net 10 tritaškių

Įspūdingą pasirodymą surengė NBA mažylis Stephenas Curry, o jo vedamas „Golden State Warriors“ (14-12) 111:105 (29:19, 18:36, 37:25, 27:25) pranoko „Orlando Magic“ (9-17).
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NBA

Mačo žvaigžde tapęs S.Curry per per 37 minutes pelnė 40 taškų (4/7 dvitaškių, 10/19 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklydo.

Lemiamą smūgį varžovams iš Floridos šeimininkai sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 16:0.

Tai buvo antra „Warriors“ pergalė iš eilės. Vakarų konferencijoje „Auksinės valstijos“ komanda rikiuojasi aštunta.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 21, Kelly Oubre 17 (10 atk. kam.), Mychalas Mulderas 11, Draymondas Greenas 8 (11 rez. perd.).

„Magic“: Nikola Vucevičius 25 (13 atk. kam.), Dwayne‘as Baconas ir Terrence‘as Rossas po 20, Jamesas Ennisas 17 (10 atk. kam.).