2016 12 09

NBA: Stephenas Curry ištempė „Warriors“, „Spurs“ serija nutrūko

Ketvirtadienį NBA lygoje „Golden State Warriors“ nugalėjo „Utah Jazz“, o „Chicago Bulls“ nutraukė „San Antonio Spurs“ pergalių seriją.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

„Golden State Warriors“ išvykoje 106:99 (35:17, 30:29, 17:24, 24:29) nugalėjo „Utah Jazz“ ekipą.

Stepheno Curry vedami „Warriors“ kontroliavo visą rungtynių eigą. Jau pirmajame kėlinyje svečiai nuskuodė į priekį 29:5.

S.Curry pelnė 26 taškus, Kevinas Durantas pridėjo 21 tašką ir 11 atkovotų kamuolių.

„Jazz“ vidurio puolėjas Rudy Gobertas bandė išgelbėti savo ekipą ir pelnė 20 taškų bei atkovojo 17 kamuolių.

Jutos ekipai šį sezoną nesiseka – net keturi startinės sudėties žaidėjai (Gordonas Haywardas, Rodney Hoodas, George'as Hillas, Derrickas Favorsas) gydosi traumas.

„Jazz“: J.Inglesas 21, R.Gobertas 20, S.Mackas 19, J.Johnsonas 13.

„Warriors“: S.Curry 26, K.Durantas 21, D.Greenas 13, K.Thompsonas ir P.McCaw po 10.

„San Antonio Spurs“ Čikagoje 91:95 (17:21, 15:24, 31:27, 28:23) nusileido „Bulls“ ekipai po 13 išvykos pergalių iš eilės.

Dwyane'as Wade'as Čikagos klubui pelnė 20 taškų.

„Spurs“ ketvirtajame kėlinyje pavyko pašalinti 18 taškų deficitą, tačiau galiausiai šeimininkai šventė pergalę.

Kawhi Leonardas „Spurs“ ekipai surinko 24 taškus, Patty Millsas pridėjo 16.

Buvęs „Bulls“ krepšininkas Pau Gasolis pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Paskutinį kartą „Spurs“ reguliariojo sezono rungtynes išvykoje pralaimėjo balandžio 8 dieną Denveryje.

Nutrūko Jimmy Butlerio serija – jis pelnė bent 20 taškų penkiolikoje rungtynėse iš eilės. Ilgiausia serija priklauso Michaelui Jordanui – 24 rungtynės.

„Bulls“: D.Wade'as 20, J.Butleris 13, T.Gibsonas, R.Lopezas ir R.Rondo po 12.

„Spurs“: K.Leonardas 24, P.Millsas 16, P.Gasolis 13, L.Aldridge'as 10.