NBA Vasaros lygoje – D.Sirvydžio ir I.Brazdeikio akistata bei lietuviškas tritaškių lietus

Trys lietuviai bėgo ant besibaigiančios NBA Vasaros lygos parketo Las Vegase pirmadienio vakarą ir visi jie gausiai metė tritaškius.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / „Scanpix“ nuotr.

Štai Deividas Sirvydis ir Ignas Brazdeikis stojo akis į akį „Detroit Pistons“ ir „Orlando Magic“ akistatoje, kurią 79:78 po įtemptos kovos laimėjo Detroito komanda.

D.Sirvydis žaidė 14 minučių, per kurias pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/8 trit.).

Taip pat buvęs „Ryto“ žaidėjas perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles. Jam būnant aikštėje, „Pistons“ pelnė 2 taškais mažiau nei varžovai.

I.Brazdeikis ant parketo praleido net beveik 25 minutes. Per jas gynėjas surinko 13 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit).

Iggy dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, perėmė kamuolį ir 2 kartus prasižengė. Jam būnant aikštėje, „Magic“ pelnė 6 taškais mažiau nei oponentai.

„Pistons“: L.Garza 21 (15 atk. kam.), S.Lee 19 (8 rez. perd.), J.Pickettas 14, D.Sirvydis 11.

„Magic“: H.Gravettas 19, I.Brazdeikis 13, J.Timma 10, T.Eaddy 9.

Arnoldas Kulboka su „Charlotte Hornets“ klubu patyrė skaudų pralaimėjimą 74:99 prieš „Chicago Bulls“.

Lietuvis žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud. met.).

Taip pat iš Igliaukos kilęs krepšininkas atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kai A.Kulboka buvo aikštėje, „Hornets“ pelnė 17 taškų mažiau nei „Bulls“.

„Hornets“: K.Jonesas ir S.Lewisas po 16, J.Thoras 15, A.Kulboka 9.

„Bulls“: A.Dosunmu 19, J.Adamsas, T.Bey'us ir J.Robinsonas po 13, M.Simonovičius 10.