2019 07 08

NBA vasaros lygoje – fantastiškas Igno Brazdeikio pasirodymas

Ignas Brazdeikis pakėlė ant kojų Las Vegaso publiką NBA vasaros lygoje. 20-metis lietuvis išplėšė pratęsimą ir į „Phoenix Suns“ krepšį suvertė net 30 taškų. Tiesa, „New York Knicks“ vis tiek krito 100:105.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

I.Brazdeikis jau pirmoje atakoje kėlė aistruolius iš vietų, kai pakabino ore kamuolį vidurio puolėjui Mitchellui Robinsonui, įspūdingai jį sugrūdusiam iš viršaus.

Netrukus I.Brazdeikis pats ėmėsi iniciatyvos.

Pirmiausia, verždamasis su kontaktu jis išsilaikė ore, išvengė bloko ir įrideno dvitaškį.

Netrukus sekė du 20-mečio tolimi metimai, po kurių jis patenkintas kėlė rankas į viršų.

Vien per pirmąjį kėlinį I.Brazdeikis pelnė 8 taškus.

I.Brazdeikis nesustojo.

Antrojo kėlinio pradžioje I.Brazdeikis įstūmė dvitaškį su pražanga ir demonstravo bicepsus.

Pajutęs žaidimą jis drąsiai draskė varžovų gynybą prasiveržimais tiek į dešinę, tiek į kairę pusę.

Sunkiai sustabdomas krepšininkas galingu dėjimu pirmoje mačo dalyje įsirašė į savo sąskaitą 15 taškų.

Po pertraukos I.Brazdeikis toliau spaudė bicepsus, taip pralinksmindamas komandos draugus. Publikai patiko aikštėje siautėjantis gyvas žaidėjas. Bet I.Brazdeikio šlovės valanda greitai nesibaigė.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje būtent jo tritaškis išlygino rezultatą 96:96. Juo I.Brazdeikis pelnė 30-ąjį savo tašką.

Tiesa, pratęsime ištempti komandos į pergalę I.Brazdeikiui nepavyko.

I.Brazdeikis per 32 minutes įmetė 30 taškų (8/13 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 ir prasižengė 1 kartą.

I.Brazdeikio šešėlyje liko antrasis NBA naujokų biržos šaukimas RJ Barrettas, įmetęs 8 taškus (3/15 met.), pagrindinės komandos lyderis Kevinas Knoxas pridėjo 12 taškų. I.Brazdeikiui geriausiai talkino Mitchellas Robinsonas su 17 taškų.

Nugalėtojams Jamesas Palmeris surinko 23 taškus.

„Knicks“ I.Brazdeikį NBA naujokų biržoje pasirinko 47 šaukimu.