2020 01 25

NBA vicečempionų tvirtovėje D.Sabonis kėsinosi į trigubą dublį

Domantas Sabonis NBA arenose ir toliau demonstruoja pavydėtiną stabilumą bei įrodinėja, kad yra vertas vietos „Visų žvaigždžių“ savaitgalio rungtynėse. Lietuvio vedamas „Indiana Pacers“ (30-16) klubas įsirašė eilinę pergalę, 129:118 (35:30, 32:21, 31:35, 31:32) svečiuose pranokdamas šiemet slogiai atrodančius lygos vicečempionus „Golden State Warriors“ (10-37).
Draymondas Greenas ir Domantas Sabonis
Draymondas Greenas ir Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domas mačą pradėjo starto penkete ir per 37 minutes surinko 16 taškų (5/13 dvitaškių, 6/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Maža to, vidurio puolėjas perėmė 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė, 6 kartus suklydo ir dvikovą baigė su neigiamu +/– rodikliu – -8.

Nors D.Sabonis šiose rungtynėse vėl žaidė trigubo dublio grafiku, ilgą laiką atrodė, kad jam gali pritrūkti kelių kamuolių ir iki tradicinio dvigubo dublio rezultato.

Likus žaisti apie dvi minutes, lietuvio sąskaitoje dar buvo tik 8 atkovoti kamuoliai, tačiau GSW mačo pabaigoje pabandė surengti spurtą ir priartėti, tad „Pacers“ strategas Nate'as McMillanas buvo priverstas laikyti aikštėje ir lietuvį, o šis tuo puikiai pasinaudojo, atkovodamas dar du kamuolius.

San Fransiske „Pacers“ sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes. Tai jiems padaryti padėjo įspūdingas pataikymas iš tritaškio zonos – 17 taiklių metimų iš 28.

Indianapolio komanda nuo pirmojo kėlinio vidurio nei karto neatsiliko ir vienu metu pirmavo 19 taškų persvara.

Beje, mačo metu įvyko ir vienas linksmas epizodas, kai Marquese‘as Chrissas nesėkmingai bandė įdėti kamuolį į krepšį.

„Warriors“: D'Angelo Russellas 35, Glennas Robinsonas ΙΙΙ 18, Marquese'as Chrissas 13, Alecas Burksas 11 (7 rez. perd.), Draymondas Greenas 10 (5 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Pacers“: T.J.Warrenas 28, Dougas McDermottas 21, Domantas Sabonis 16 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Jeremy Lambas 12.