2023 05 11

Nė minutės nesiilsėjęs gynėjas ištempė „Knicks“ į žūtbūtinę pergalę

Jalenas Brunsonas buvo tiesiog puikus, o „New York Knicks“ 112:103 (14:24, 36:23, 34:27, 28:29) namuose palaužė „Miami Heat“ ir išlaikė intrigą serijoje – dabar joje Majamio krepšininkai pirmauja 3-2.
Jalenas Brunsonas
Jalenas Brunsonas / „Scanpix“ nuotr.

„Niekas nebuvo man sakoma prieš rungtynes. Turėjau daryti viską, ko reikia komandai“, – teigė net 38 taškus suvertęs J.Brunsonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Įžaidėjas taip ir neprisėdo ant suolo – sužaidė visas 48 minutes.

„Knicks“ pavyko neleisti „Heat“ uždaryti serijos – Majamio krepšininkai pretenduoja būti vos antra aštuntąja reguliariojo sezono komanda, pasiekusia konferencijos finalą.

RJ Barrettas pridėjo 26 taškus, o dar pirmajame kėlinyje susižeidęs Julius Randle'as surinko 24.

„Knicks“ konferencijos finale nebuvo nuo 2000-ųjų. Niujorko krepšininkai trečiajame kėlinyje susikrovė 19 taškų pranašumą, bet „Heat“ vėliau ėmė pataikyti iš toli ir deficitą ištirpdė iki dviejų (101:103). Vis dėlto nuplaukti šia gera banga nepavyko – „Knicks“ nulaužė rungtynes lemiamu metu.

Jimmy Butleris pralaimėjusiems pelnė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. „Heat“ lyderis pirmą kartą šio sezono atkrintamosiose nepelnė 25 taškų.

„Nesvarbu, pelnau aš 40, 50 ar 19 taškų, mes visada galime laimėti, – įsitikinęs J.Butleris. – O jei pelnysiu 10 ir laimėsime, tai nebus problema, nebus keliami klausimai.“

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Majamyje.

„Knicks“: J.Brunsonas 38, R.Barrettas 26, J.Randle'as 24.

„Heat“: J.Butleris 19, B.Adebayo 18, D.Robinsonas 17, M.Strusas 14, C.Martinas 11.