2021 03 12

Neatlaikė net Stepho nervai: „Warriors“ buvo triuškinami beveik 40 taškų

Įprastai su šypsena veide NBA rungtynėse matomas Stephenas Curry neišlaikė, kai jo komanda buvo triuškinama beveik 40 taškų skirtumu Los Andžele.
Stephenas Curry ir „Warriors“ buvo sutriuškinti Los Andžele
Stephenas Curry ir „Warriors“ buvo sutriuškinti Los Andžele / Scanpix nuotr. ir stopkadras

Po „All-Star“ pertraukos grįžę „Golden State Warriors“ (19-19) krepšininkai neatrodė panašūs į save ir neturėjo jokių šansų rungtynėse prieš „Los Angeles Clippers“ (25-14) – 104:130 (26:28, 17:31, 25:45, 36:26).

„Kariai“ laikėsi tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo vos 2 taškais, tačiau jau antrajame „Clippers“ nurūko į priekį, o po ilgosios pertraukos ėmė talžyti varžovus milžinišku skirtumu.

Tuomet ir neatlaikė S.Curry nervai, kai jis ėmė šaukti ir raginti komandos draugus per minutės pertraukėlę.

„Tai galbūt gyviausias Stephas, kokį esu matęs rungtynių metu“, – svarstė rungtynes komentavęs legendinis snaiperis Reggie Milleris.

Visgi net ir tai „Warriors“ neišgelbėjo. Nors svečiai laimėjo paskutinį kėlinį 10 taškų skirtumu, triuškinančio pralaimėjimo išvengti nesugebėjo.

Didžiausia „Clippers“ persvara šiose rungtynėse siekė net 39 taškus – 104:65 trečiajame kėlinyje.

Pats Stephas taip pat sužaidė prastas rungtynes. Beveik po 30 taškų per rungtynes renkantis snaiperis šįkart pelnė tik 14 ir pataikė viso labo 1 tritaškį iš 8.

„Clippers“ į priekį vedė puikus Kawhi Leonardas – jo sąskaitoje 28 taškai (5/10 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai bei 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Warriors“ šis pralaimėjimas nubloškė į 10-ąją Vakarų konferencijos vietą. „Clippers“ yra ketvirti.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (5/7 trit., 9 atk. kam.), Paulas George'as 17 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Serge'as Ibaka 16 (14 atk. kam.), Lou Williamsas 14.

„Warriors“: Kelly Oubre ir Andrew Wigginsas (8 atk. kam.) po 15, Stephenas Curry (1/8 trit.), Jordanas Poole'as ir Jamesas Wisemanas (7 atk. kam.) po 14, Draymondas Greenas 12, Nico Mannionas 10.