Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

2021 11 18

Neblizgėjo nei D.Sabonis, nei komanda: „Pacers“ apmaudžiai krito Detroite

Domantas Sabonis žaidė naudingai, tačiau nemažai klydo, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (6-10) išvykoje nerezultatyviose rungtynėse 89:97 (21:24, 20:25, 32:24, 16:24) krito prieš „Detroit Pistons“ (4-10).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir net 5 kartus suklydo.

Nors galutinis rezultatas yra ne „Pacers“ naudai, centrui iš Lietuvos būnant aikštėje atkarpas Indianapolio komanda laimėjo 2 taškų skirtumu.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Jerami Grantas, Cory Josephas pridėjo 18.

„Štai kaip mes turime rungtyniauti, – sakė J.Grantas. – Turime ilgą sudėtį, privalome būti aktyvūs gynyboje, stabdyti varžovus ir bėgti į puolimą.“

Pralaimėjusiems 19 taškų surinko Malcolmas Brogdonas, Carisas LeVertas pelnė 18.

„Pralaimėjimas itin skaudus, nes varžovai dominavo aikštėje, – kalbėjo Indianapolio ekipos treneris Rickas Carlisle'as. – Jie buvo agresyvesni nuo pat pradžios, o mes nepakėlėme savo agresyvumo lygio. Tai pralaimėjimo NBA receptas.“

Abi komandos nepasižymėjo taiklumu: iš žaidimo metė žemesniu nei 43 proc. taiklumu, tritaškių pataikymas nesiekė 30 proc.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, tuomet „Pacers“ išsiveržė į priekį 79:73, bet perlaužti mačo nepavyko, o D.Sabonis prametė tris baudų metimus iš eilės.

„Pistons“ atkuto ir po C.Josepho tritaškio jau turėjo persvarą 85:82. Ją ir išlaikė iki mačo pabaigos.

Kitas rungtynes „Pacers“ žais penktadienį išvykoje prieš „Charlotte Hornets“.

„Pistons“: J.Grantas 19, C.Josephas 18, C.Cunninghamas 16, S.Bey 15, F.Jacksonas 11.

„Pacers“: M.Brogdonas 20, C.LeVertas 18, D.Sabonis 15 (11 atk. kam.), T.Craigas 10.