Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 04

Negelbėjo ir fantastiški snaiperiai – NBA čempionai vėl pralaimėjo

NBA čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ (3-6) krepšininkai ir toliau stringa sezono starte. Šįkart Steve'o Kerro auklėtiniai svečiuose 129:130 (30:30, 35:23, 33:43, 31:34) krito prieš „Orlando Magic“ (2-7).
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Neišgelbėjo „karių“ ir tai, jog nuostabiai Orlande atakavo abu jų pagrindiniai snaiperiai.

Stephenas Curry ir Klay Thompsonas kartu sudėjus pelnė 66 taškus ir pataikė net 15 tritaškių.

S.Curry per 38 minutes pasižymėjo 39 taškais (5/7 dvit., 8/15 trit., 5/5 baud.), 9 rezultatyviais perdavimais, tačiau ir 5 padarytomis klaidomis, o K.Thompsonas per 34 minutes įmetė 27 taškus (3/9 dvit., 7/15 trit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Permainingose rungtynėse „Warriors“ po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų pranašumą (65:53), o trečiajame kėlinyje buvo nuskuodę į priekį ir per 16 taškų (73:57).

Vis dėlto „Magic“ užbaigė trečią rungtynių atkarpą spurtu 13:5 ir beveik ištirpdė deficitą (96:98), o ketvirtajame kėlinyje greitai įgijo ir pranašumą.

Galiausiai, rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Prasidedant paskutinei minutei šeimininkai pirmavo 126:123, bet S.Curry likus 59 sek. smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino – 126:126.

Visgi kitoje aikštės pusėje iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausiai „Magic“ gretose žaidęs NBA antrametis Jalenas Suggsas, pataikęs tritaškį atšokus ir vėl sugrąžinęs savo komandai pranašumą – 129:126.

Tuomet S.Curry suklydo, o pražangą išprovokavęs J.Suggsas pataikė vieną baudą ir sukūrė „Magic“ vienu metimu nesunaikinamą pranašumą (130:126).

„Warriors“ dar bandė išsigelbėti, kai K.Thompsonas pataikė tritaškį iš kampo likus 29 sek., o „Magic“ suklydo ir paliko oponentams 4,9 sek., bet paskutinį metimą atlikęs Klay buvo netikslus ir čempionai pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės.

Po nesėkmės „Warriors“ neslėpė apmaudo.

„Stephas ir Klay pataikė 15 tritaškių iš 30. To turėtų pakakti, kad laimėtume“, – kalbėjo „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas.

Dar sykį pralaimėjusi San Fransisko komanda Vakarų konferencijoje lieka vos dvyliktoje vietoje. „Magic“ Rytuose dalinasi 14-15 pozicijas su „Detroit Pistons“.

„Magic“: Jalenas Suggsas 26 (9 rez. perd.), Paolo Banchero 22 (8 atk. kam.), Franzas Wagneris 19, Chuma Okeke 16 (9 atk. kam.), RJ Hamptonas 15, Wendellis Carteris 14 (9 atk. kam.), Kevonas Harrisas 12.

„Warriors“: Stephenas Curry 39 (8/15 trit., 9 rez. perd.), Klay Thompsonas 27 (7/15 trit.), Kevonas Looney 17 (7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 15, Jordanas Poole'as 11.