Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 22

Trigubo dublio kursu judėjęs Domantas Sabonis neišgelbėjo: „Kings“ pergalių serija nutrūko

Domantas Sabonis buvo per vieną atkovotą kamuolį nuo trigubo dublio, bet net ir to neužteko, kad „Sacramento Kings“ išliktų pergalingame kelyje. Kalifornijos komanda namuose 127:129 (35:27, 39:27, 22:38, 31:27) kapituliavo prieš „Philadelphia 76ers“ ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 38 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Pirmoje rungtynių pusėje Sakramento komanda dominavo ant parketo ir turėjo triuškinantį 21 taško pranašumą, tačiau po didžiosios pertraukos pradėjo strigti.

Pirmą kartą į priekį Filadelfijos komanda išsiveržė tik baigiantis trečiam kėliniui ir įdomu tai, kad nuo to laiko iniciatyvos neišleido ir visada pirmavo.

„Kings“ pastaruoju metu demonstravo ypač solidžią atkarpą ir buvo laimujusi šešis mačus iš eilės.

Nugalėtojams Tyrese`as Maxey pelnė 32 taškus.

Sakramento ekipai De`Aaronas Foxas įmetė 31 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Sakramento komanda Vakarų konferencijoje užima trečią poziciją. Ketvirtą dvikovą iš eilės laimėjusi Filadelfijos ekipa Rytuose yra antra.