2022 01 26

Neįtikėtina: 7 kosminiai taškai per 9 sekundes atnešė pergalę „Clippers“

„Los Angeles Clippers“ (24-25) yra naujieji NBA sugrįžimų karaliai. Luke'as Kennardas sumetė septynis taškus per devynias sekundes ir išplėšė pergalę 116:115 (23:32, 13:34, 40:27, 40:22) prieš „Washington Wizards“ (23-25).
Luke'as Kennardas
Luke'as Kennardas / „Scanpix“ nuotr.

L.Kennardas po minutės pertraukėlės smeigė itin tolimą tritaškį, o kai varžovai neišsimetė kamuolio iš užribio per 5 sekundes, jis pataikė itin sudėtingą tritaškį su pražanga.

Kas daro situaciją dar labiau neįtikėtiną, tai kad „Clippers“ šiame susitikime vienu metu turėjo net 35 taškų deficitą, kurį sugebėjo panaikinti. Tai antras pagal didumą sugrįžimas nuo 1996–1997 metų sezono.

L.Kennardas rungtynes baigė su 25 taškais savo kraityje.

Vašingtono komanda sezoną pradėjo 10-3, tačiau nuo tada jų santykis yra vos 13-22.

„Ką mes bandome pasiekti? Nuoširdžiai? Kokia komanda mes bandome būti? Tai didžiausias mano klausimas šiai komandai“, – nusivylęs kalbėjo Bradley Bealas.

Amiras Coffey pasiekė savo rezultatyvumo rekordą – suvertė 29 taškus.

Beje, tai buvo jau trečias kartas šį mėnesį, kai „Clippers“ panaikino bent 24 taškų varžovų pranašumą. Pirmą kartą tai pavyko padaryti sausio 11 prieš „Denver Nuggets“, tuomet prieš „Philadelphia 76ers“ praėjusį penktadienį.

Visi šie sugrįžimai pasiekti be Paulo George'o, kuris alkūnės traumą patyrė dar gruodį.

„Wizards“: B.Bealas 23, K.Kuzma 19 (12 atk. kam.), D.Gaffordas, K.Caldwellas-Pope'as ir M.Harrellas po 12, T.Bryantas ir D.Avdija po 11.

„Clippers“: A.Coffey 29, L.Kennardas 25, T.Mannas ir I.Hartensteinas po 16, J.Scrubbas 8.