Nereikėjo ir K.Leonardo: „Clippers“ nepaliko vilčių L.Dončičiui ir K.Irvingui

NBA Vakarų konferencijos reguliariajame sezone viena greta kitos finišavusios Los Andželo „Clippers“ (51-31; 4 vieta) ir Dalaso „Mavericks“ (50-32; 5) atkrintamųjų varžybų pirmosiose rungtynėse intrigos nepasiūlė – „Clippers“ dominavo visą mačą ir nugalėjo 109:97 (34:22, 22:8, 31:34, 22:33).
Paulas George'as
Paulas George'as / USA TODAY Sports via Reuters Connect nuotr.

Los Andželo komanda per šias rungtynes vertėsi be kelio traumos kamuojamo Kawhi Leonardo, tačiau tai netapo problema.

„Clippers“ pirmavo nuo pirmųjų minučių, jau antrajame kėlinyje susikrovė 27 taškų pranašumą (56:29) ir neleido varžovams atkurti intrigos iki pat rungtynių pabaigos.

Likus žaisti mažiau nei minutę, „Mavericks“ priartėjo iki 10 taškų (97:107), bet jokia grėsmė Los Andželo komandos pergalei nebuvo iškilusi.

„Clippers“ į pergalę atvedė Jamesas Hardenas (28 taškai), Paulas George'as (22) ir Ivica Zubacas (20 taškų ir 15 atkovotų kamuolių). Po 13 taškų pridėjo Russellas Westbrookas ir Terance'as Mannas.

Dalaso komandai Luka Dončičius pelnė 33 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Kyrie Irvingas surinko 31 tašką ir 7 atkovotus kamuolius. „Mavericks“ gerbėjų liūdesiui, be lyderių dueto dviženklį taškų skaičių komandoje sugebėjo pelnyti tik P.J.Washingtonas, sukaupęs 11 taškų.