2021 06 13

Nesustabdomai rungtyniavęs „Clippers“ duetas sugrąžino intrigą Vakarų pusfinalyje

Kawhi Leonardas ir Paulas George'as kartu pelnė 65 taškus, o jų vedama „Los Angeles Clippers“ namuose 132:106 (27:23, 37:26, 30:34, 38:23) sudorojo „Utah Jazz“ ir Vakarų konferencijos pusfinalyje iki keturių pergalių sušvelnino rezultatą 1:2.
Paulas George'as ir Kawhi Leonardas
Paulas George'as ir Kawhi Leonardas / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Jutos geriau pradėjo rungtynes (10:3), tačiau pranašumu trečiajame pusfinalio mače džiaugėsi maždaug pusę kėlinio. „Clippers“ greitai spurtavo 9:0 ir pirmaujančios vaidmenyje išliko visą likusį rungtynių laiką.

Antrajame kėlinyje po dviejų P.George'o tritaškių šeimininkų pranašumas išaugo net iki 16 taškų (57:41), o komandoms patraukus į pertrauką „Clippers“ buvo priekyje 64:49.

Viskas, ką Vakarų konferencijos reguliaraus sezono nugalėtojams pavyko padaryti, tai priartėti iki 8 taškų deficito trečiajame kėlinyje (76:84), tačiau Los Andželo klubas dar sykį įjungė aukštesnę pavarą ir nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai džiaugėsi įtikinama pergale.

Ketvirtosios serijos rungtynės „Clippers“ tvirtovėje bus žaidžiamos antradienį, 5 val. ryto Lietuvos laiku.

Nugalėtojų gretose šiame mače nesustabdomai žaidė lyderių tandemas – Kawhi Leonardas ir P.George'as.

Pastarasis, per pirmąsias dvi serijos rungtynes iš žaidimo atakavęs tik 34,3 proc. taiklumu, šįsyk pataikė 12 metimų iš 24, iš viso pelnė 31 tašką ir taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

K.Leonardas iš viso surinko net 34 taškus, taip pat pridėjo 12 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“ varžovams atseikėjo net 19 tolimų metimų, kuriuos realizavo labai solidžiu 52,8 proc.

Skęstantį „Jazz“ laivą tempti dar bandė Donovanas Mitchellas, pelnęs 30 taškų, tačiau tai buvo daroma jau per vėlai. Gynėjas labai sunkiai pradėjo rungtynes – per pirmą kėlinį nepelnė nė taško.

„Scanpix“ nuotr./Donovano Mitchello trauma

Rungtynių Jutos superžvaigždė nebaigė dėl čiurnos skausmų, kurie kankino D.Mitchellą ir reguliaraus sezono pabaigoje, tačiau 32,3 taško vidurkį atkrintamosiose turintis gynėjas po mačo teigė, kad dėl triuškinamos persvaros norėjo labiau pasisaugoti ir turėtų būti pasiruošęs ketvirtosioms serijos rungtynėms.

„Los Angeles Clippers“: Kawhi Leonardas 34 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulas George'as 31 (6/10 trit., 5 rez. perd.), Nicolas Batumas (7 atk. kam.) ir Reggie Jacksonas po 17.

„Utah Jazz“: Donovanas Mitchellas 30, Joe Inglesas 19, Jordanas Clarksonas 14, Royce'as O'Nealas ir Rudy Gobertas (10 atk. kam.) po 12.