2021 06 06

„Nets“ pergale pradėjo Rytų konferencijos pusfinalį, bet prarado J.Hardeną

NBA Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse „Brooklyn Nets“ 115:107 (30:32, 33:29, 35:23, 17:23) namuose pranoko „Milwaukee Bucks“, bet ši pergalė kainavo gana brangiai.
Kyrie Irvingas
Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių Bruklino komanda išsiveržė į priekį 1-0.

Jau pirmąją mačo minutę vienas „Nets“ lyderių Jamesas Hardenas vėl susižeidė pakinklinę sausgyslę ir daugiau į aikštę nesugrįžo.

Galima tik prisiminti, kad dėl šios pačios traumos gynėjas šį sezoną praleido 21 mačą.

Netekusi snaiperio, Bruklino komanda nepasimetė ir lyderių vaidmenis puikiai perėmė kitos „Nets“ žvaigždės – Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas.

Pirmasis per 40 minučių surinko 29 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Antrasis žaidė 44 minutes ir pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Bucks“ gretose rezultatyviausiai žaidė 34 taškus per 35 minutes pelnęs Giannis Antetokounmpo. Graikas taip pat atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamą spurtą šeimininkai atliko po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje „Nets“ įgijo dviženklį pranašumą ir arčiau savęs varžovų neprisileido.

„Nets“: Kevinas Durantas 29 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 25 (8 rez. perd), Joe Harrisas 19, Blake'as Griffinas 18 (14 atk. kam.), Mike'as Jamesas 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (11 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, Jrue Holiday 17 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (13 atk. kam.).