2021 11 11

„Nets“ žvaigždžių šou sudalyvavęs I.Brazdeikis minutes išnaudojo efektingai

Ignas Brazdeikis žaidė keletą minučių, pelnė taškų, tačiau tuo metu nugalėtojų klausimas jau buvo išgaravęs – „Orlando Magic“ (3-9) namuose net 90:123 (23:28, 30:37, 22:29, 15:29) krito prieš „Brooklyn Nets“ (8-4).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kai Iggy žengė į aikštę, iki rungtynių pabaigos buvo likusios 4 minutės, o „Magic“ atsiliko jau nepadoriu skirtumu 83:115.

Per likusį rungtynių laiką lietuvis pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Kevinas Durantas pelnė 30 taškų, pataikydamas net 11 metimų iš 12, o LaMarcusas Aldridge'as pridėjo 21 tašką.

Jamesas Hardenas surinko trigubą dublį: pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jau 59-asis snaiperio trigubas dublis karjeroje.

„Nets“ iškovojo šeštąją pergalę per paskutines septynerias rungtynes – paskutiniąsias rungtynes pirmadienį Bruklino komanda pralaimėjo „Chicago Bulls“.

„Norėjome sugrįžti į savo kelią ir panaikinti tą negerą skonį burnoje, – sakė J.Hardenas. – Antras penketas padarė nuostabų darbą. Nuostabios pastangos tokiai pergalei pasiekti.“

„Nets“ po trijų kėlinių pirmavo 94:75, tad ryškiausios žvaigždės sėdėjo ant suolo. Orlando komanda šiame mače pataikė vos 4 tolimus metimus iš 33 bandymų.

„Magic“ kitas rungtynes žais šeštadienį prieš „Washington Wizards“, o „Nets“ keliaus į „New Orleans Pelicans“ tvirtovę, kurioje grumsis su Jonu Valančiūnu ir kompanija.

„Magic“: T.Rossas 17, M.Bamba 14, C.Anthony ir F.Wagneris po 10.

„Nets“: K.Durantas 30, L.Aldridge'as 21, J.Hardenas 17 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), D.Bembry 11, J.Carteris 10.