2023 05 12

Nikola Jokičiaus trigubas dublis išvedė „Nuggets“ į Vakarų konferencijos finalą

Nikola Jokičius ir „Denver Nuggets“ žais NBA Vakarų konferencijos finale. Kolorado klubas dar kartą 125:100 (44:26,, 37:25, 22:25, 22:24) svečiuose pranoko „Phoenix Suns“ kolektyvą ir užbaigė ketvirtfinalio seriją.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ją „Nuggets“ laimėjo 4-2 ir tapo pirmąja NBA komanda, šiemet patekusia tarp keturių stipriausių lygos komandų.

Vakarų konferencijos finale Denveris žais su titulą ginančiu „Golden State Warriors“ arba „Los Angeles Lakers“. Šioje poroje 3-2 kol kas pirmauja „Lakers“.

Lemiamame mače „Nuggets“ vėl traukė N.Jokičius. Serbas surinko trigubą dublį – pelnė 32 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Visus reikalus svečiai sutvarkė dar iki pertraukos. Pirmajame kėlinyje „Nuggets“ smogė savo priešininkams, pelnydamas net 44 taškus ir atitrūkęs 16 taškų.

Maža to, po pertraukėlės apsukų nesumažino, o tik dar padidino tempą. Ilsėtis ekipos išėjo Denveriui turint 28 taškų pranašumą, tad antra mačo pusė Arizonoje tebuvo formalumas.

„Suns“ paskutiniame sezono mače dėl traumų nepadėjo Chrisas Paulas ir Deandre Aytonas.

„Suns“: Cameronas Payne'as 31, Kevinas Durantas 23, Jockas Landale'as 13, Devinas Bookeris 12, Landry Shametas 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (10 atk. kam., 12 rez. perd., 3 per. kam.), Jamalas Murray 26, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 21, Bruce'as Brownas 13, Michaelas Porteris 10.