2021 06 04

Nikolos Jokičiaus šou užbaigė „Trail Blazers“ sezoną

„Portland Trail Blazers“ sezonas – baigtas. „Denver Nuggets“ ekipa, vedama Nikolos Jokičiaus, šeštosiose pirmojo atkrintamųjų etapo rungtynėse svečiuose šventė pergalę 126:115 (29:33, 32:35, 37:33, 28:14).
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Seriją iki keturių pergalių „Nuggets“ laimėjo 4-2.

N.Jokičius nugalėtojams pelnė 36 taškus (11/18 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Michaelas Porteris pridėjo 26 taškus prie pergalės, o net 22 iš jų pelnė pirmajame kėlinyje.

Pralaimėjusiųjų gretose su 28 taškais rezultatyviausias buvo Damianas Lillardas, kuris dar išdalino 13 rezultatyvių perdavimų.

Prasidėjus lemiamam kėliniui, „Trail Blazers“ dar pirmavo 101:98, o į priekį „Nuggets“ išsiveržė po nuostabaus N.Jokičiaus tritaškio, kai žaisti buvo likę kiek daugiau nei 6 minutės.

11:0 spurtavo svečiai iš Denverio kertiniu metu ketvirtajame kėlinyje ir susikrovė dviženklę persvarą (119:108) – tai buvo lemiamas smūgis „Trail Blazers“ komandai šiame sezone.

Šias rungtynes tribūnose stebėjo Maskvos srities „Chimki“ spalvas gynęs Errickas McCollumas, kuris yra „Trail Blazers“ vieno lyderių CJ McCollumo brolis.

Taip pat tribūnose buvo ir „Nuggets“ komandai dėl sunkios traumos negalintis padėti Jamalas Murray, atvykęs į Portlandą palaikyti savo komandą morališkai.

Antrajame etape „Nuggets“ kausis su „Phoenix Suns“ ir „Los Angeles Lakers“ poros laimėtoju.

Į Vakarų konferencijos finalą Denverio ekipa pateko trečią sezoną iš eilės.

„Trail Blazers“: D.Lillardas 28 (13 rez. perd.), C.McCollumas 21, N.Powellas 17, C.Anthony 14, J.Nurkičius 13, R.Covingtonas 11 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: N.Jokičius 36, M.Porteris 26, M.Morrisas 22 (9 rez. perd.), A.Gordonas 13, F.Campazzo ir J.Greenas po 10.