2021 06 03

Niujorke suliepsnojęs T.Youngas ištempė „Hawks“ į kitą etapą

NBA Rytų konferencijoje jau yra aiškios abi pusfinalio poros. Paskutine jo dalyve tapo „Atlanta Hawks“ komanda, 103:89 (21:21, 31:26, 22:15, 29:27) svečiuose pranokusi „New York Knicks“ ir laimėjusi seriją 4-1.
Trae Youngas
Trae Youngas / „Scanpix“ nuotr.

Pusfinalyje Atlantos komanda žais su stipriausia konferencijos komanda „Philadelphia 76ers“.

Kitą pusfinalio porą sudarys „Milwaukee Bucks“ ir „Brooklyn Nets“ komandos.

Atlantos komandą penktose serijos rungtynėse į priekį traukė Trae Youngas, kuris per 41 minutę pelnė 36 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir pridėjo 4 atkovotus kamuolius.

Lemiamą kirtį „vanagai“ sudavė ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 13:3. Po šios atkaropos komandas skirianti praraja padidejo iki 19 taškų ir jėgų išsigelbėti Niujorkas jau nesurado.

Laimėti legendinėje „Madison Square Garden“ Atlantos ekipai nesutrukdė net silpnas pataikymas iš toli. „Hawks“ pataikė vos 9 tolimus metimus iš 34 bandymų (27 proc.), kai „Knicks“ – 12 tritaškių iš 30 (40 proc.).

„Knicks“: Julius Randle'as 23 (13 atk. kam.), RJ Barrettas 17, Reggie Bullockas ir Alecas Burksas – po 12, Immanuelis Quickley 11.

„Hawks“: Trae Youngas 36 (9 rez. perd.), De'Andre Hunteris 15, Clintas Capela 14 (15 atk. kam.), Johnas Collinsas 13 (7 atk. kam.).