2023 04 22

„Nuggets“ nepralaimi ir į kitą etapą kol kas žingsniuoja tiesiausiu keliu

„Denver Nuggets“ į kitą NBA atkrintamųjų etapą kol kas žingsniuoja tiesiausiu keliu – išvykoje 120:111 (28:28, 33:27, 33:33, 26:23) įveikė „Minnesota Timberwolves“ ir serijoje pirmauja 3-0.
Nikola Jokičius
Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nikola Jokičius pasižymėjo trigubu dubliu – pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai septintas serbo karjeros trigubas dublis NBA atkrintamosiose.

„Wolves“ pirmajame kėlinyje turėjo 7 taškų persvarą (19:12), tačiau tuomet „Nuggets“ atkarpą laimėjo 14:4 ir šeimininkai daugiau niekad nebuvo priekyje.

Paskutinį kartą rezultatas buvo lygus antrajame kėlinyje (33:33), bet nuo tada svečiai visuomet buvo žingsneliu toliau, nepaisant to, kad smarkiai atitrūkti nepavykdavo.

Į ketvirtąjį kėlinį komandos žengė „Nuggets“ turint šešių taškų pranašumą (94:88) – svečiams pavyko išlaikyti atstumą ir laimėti rungtynes.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 36, Karlas-Anthony Townsas 27, Rudy Gobert'as 18.

„Nuggets“: Michaelas Porteris Jr. 25, Nikola Jokičius 20 (11 atk. kam., 12 rez. perd.), Jamalas Murray 18.