2016 07 05

Olimpinėje atrankoje – Meksikos ir Puerto Riko pergalės

Olimpinės atrankos varžybose sužaisti dar du susitikimai. Antradienio vakarą Belgrade ir Turine sužaistos dvejos rungtynės, po kurių pergalėmis džiaugėsi Meksikos ir Puerto Riko komandos.
Carlosas Arroyo
Carlosas Arroyo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Belgrade vykstančio turnyro A grupėje Puerto Rikas 91:87 (20:18, 26:15, 33:19, 12:29) palaužė Angolą ir iškovojo pirmąją pergalę.

Pimajame grupės mače Puerto Riko krepšininkai 81:87 buvo nusileidę šeimininkams serbams.

Antradienį visus reikalus Centrinės Amerikos atstovai sutvarkė per tris kėlinius, po kurių pirmavo 27 taškų persvara.

Puerto Riko pergalę apkartino rezultatyviausiai žaidusio Jose Juano Barea trauma. Gynėjas ketvirtajame kėlinyje parkrito ant parketo, susiėmė už kelio ir daugiau į aikštę negrįžo.

Puerto Rikas: Jose Juanas Barea (2/4 dvit., 2/3 trit., 8/10 baud., 7 rez. perd.) ir Carlosas Arroyo (2/3 dvit., 4/4 trit., 2/2 baud.), Johnas Hollandas 11.

Angola: Carlosas Moraisas 21 (5/7 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), Leonelis Paulo 14.

Meksikos komanda taip pat iškovojo pirmąją pergalę, Turine vykstančio turnyro A grupėje 75:70 (17:14, 19:12, 17:21, 22:23) įveikusi Iraną.

Iranui tai buvo jau antrasis pralaimėjimas. Pirmajame mače jie 53:78 nusileido graikams, o tai reiškia, kad grupėje liko treti ir prarado galimybę kovoti dėl kelialapio į Rio de Žaneirą.

Graikai su Iranu kovos dėl pirmosios vietos grupėje.

Iranas: Behnamas Yakhchali 20 (0/2 dvit., 6/9 trit., 2/3 baud.), Hamedas Hadadi ir Mohammadas Hassanzadehas po 12.

Meksika: Francisco Cruzas 18 (5/9 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), Jorge Gutierrezas 15.