2022 02 03 /08:28

Išsprūdo planuotas taškas: „Pacers“ pralaimėjo dramą konferencijos autsaideriui

Į NBA sveikatos ir saugomo protokolus patekęs Domantas Sabonis ir toliau negali padėti „Indiana Pacers“ (19-34) ekipai, o pastaroji patyrė dar vieną pralaimėjimą, savo aikštėje dramatiškai 118:119 (34:28, 33:25, 21:33, 30:33) nusileidusi „Orlando Magic“ (12-41).
Jalenas Suggsas
Jalenas Suggsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Verta pažymėti, kad dar trečiajame kėlinyje „Pacers“ pozicijos atrodė labai solidžios.

Šeimininkai pirmavo dviženkle persvara ir iš palengvo artėjo link planuotos pergalės.

Vis dėlto trečiojo kėlinio pabaigoje „Magic“ spurtavo 14:2 ir sumaišė visas kortas.

Komandas pradėjo skirti trapi vieno taško persvara ir ketvirtajame kėlinyje viskas baigėsi drama.

Likus 3 sek. du baudos metimus sumetė Gary Harrisas ir „Magic“ pranašumas padidėjo iki 4 taškų.

Justinas Holiday dar pataikė tritaškį su sirena, tačiau tai „Pacers“ negelbėjo.

„Magic“ ekipai priklausantis Ignas Brazdeikis šiame mače nežaidė trenerio sprendimu.

Rytų konferencijoje „Pacers“ žengia trylikta, o „Magic“ užima paskutinę penkioliktą vietą.

„Magic“: G.Harrisas 22, W.Carteris 19, F.Wagneris 17, C.Anthony 15. J.Sluggsas 12.

„Pacers“: C.LeVertas 26, T.Tayloras 24, T.Craigas 22, L.Stephensonas 14, J.Holiday 13, C.Duarte 11.