2019 04 06

„Pacers“ ir D.Sabonis nesustabdė įsibėgėjusios „Celtics“ bei unikaliai žaidusio G.Haywardo

„Boston Celtics“ (48-32) trečią kartą iš eilės įveikė „Indiana Pacers“ (47-33), šįkart Indianapolyje triumfuodama 117:97 (24:27, 34:20, 33:27, 26:23). Bostonui tuo pačiu tai trečioji pergalė NBA lygoje iš eilės.
Domantas Sabonis NBA rungtynėse
Domantas Sabonis NBA rungtynėse / „Scanpix“ nuotr.

„Pacers“ pralaimėjo visas tris tarpusavio susitikimus šiais metais.

Domantas Sabonis žaidė 23 minutes, pelnė 12 taškų (6/10 dvit.) ir buvo vienas geriausių „Pacers“ komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo.

Fantastiškas rungtynes sužaidė „Celtics“ gynėjas Gordonas Haywardas, 21 tašką pelnęs nepramesdamas nė karto.

Jis pataikė visus 9 dvitaškius ir visus 3 baudų metimus. G.Haywardas tapo pirmuoju „Celtics“ žaidėju nuo 1986 metų, sugebėjusiu pasiekti 20 taškų ribą atakuojant be klaidų.

Prieš 33 metus tai buvo padaręs Kevinas McHale'as.

„Nesuprantu, kaip atkapsto tą statistiką. Svarbiausia, kad mes laimėjome“, – kalbėjo G.Haywardas.

G.Haywardas inspiravo „Celtics“ spurtą 7:0 antrojo kėlinio pradžioje (31:27), po kurios „Pacers“ daugiau nė karto neatsidūrė priekyje.

„Pacers“: Mylesas Tuneris 15, Domantas Sabonis 12, Dougas McDermottas ir Aaronas Holiday po 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 22, Gordonas Haywardas 21, Kyrie Irvingas 17.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant