2019 02 06

„Pacers“ su Domantu Saboniu įteikė LeBronui didžiausią pralaimėjimą jo karjeroje

LeBronas Jamesas tokio didžiulio pralaimėjimo savo karjeroje dar nebuvo patyręs. Jį jam ir „Los Angeles Lakers“ komandai įteikė Domantas Sabonis su „Indiana Pacers“ kompanija, sutriuškinę NBA karaliaus ekipą net 42 taškų skirtumu 136:94 (33:26, 36:20, 32:27, 35:21).
Domanto Sabonio komanda LeBronui įteikė didžiausią pralaimėjimą jo karjeroje
Domanto Sabonio komanda LeBronui įteikė didžiausią pralaimėjimą jo karjeroje / AFP/„Scanpix“ nuotr.

LeBronas Jamesas ketvirtajame kėlinyje tik nuo suolo stebėjo gėdingą savo komandos pasirodymą.

Per savo 15 metų karjerą NBA amerikietis dukart buvo patyręs pralaimėjimą 36 taškų skirtumu, bet „Pacers“ pirmą kartą įžengė į jo skriaudikų zoną 40+.

Indianos sirgaliai smaginosi. L.Jameso komandos draugams stojus prie baudų metimo linijos, šie piktdžiugiškai skandavo: „LeBronas tave iškeis!“

Smaginosi ir „Pacers“ vyrukai.

Jie į „Lakers“ krepšį smeigė 19 tolimų metimų – daugiausiai klubo istorijoje.

Sykį laimę iš toli pabandė ir Domantas Sabonis, bet jam nepavyko prisijungti prie septynių „Pacers“ krepšininkų, kurie pasižymėjo iš trijų taškų zonos bent kartą.

22-ejų lietuvis per 22 minutes įmetė 17 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 29 taškais daugiau nei „Lakers“. Geresnį +/ – rodiklį turėjo tik kroatas Bojanas Bogdanovičius (+37).

Pastarasis, beje, 10 taškų paeiliui per dvi pirmąsias minutes pradėjo rungtynes su „Lakers“ ir užkūrė „Pacers“ puolimo mašiną. Ši dar iki ilgosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą 69:43.

Beje, per du (69) ir keturis kėlinius (136) iš viso „Pacers“ pelnyti taškai – komandos sezono rekordai.

LeBronas Jamesas šiame mače Indianoje tapo jauniausiu NBA krepšininku lygos istorijoje, pasiekusiu 32 tūkst. pelnytų taškų ribą (34 metai ir 37 dienos).

Tačiau NBA karalius atrodė lyg nesavas.

Pirmoje rungtynių dalyje jis prametė 3 iš 5 savo metimų, suklydo 5 kartus ir dalijo dovanas gynyboje.

L.Jamesas mačą baigė su 18 taškų (7/12 met.), 7 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais, bet turėjo daug pagrindo likti nepatenkintas ne tik komandos, bet ir asmeniniu pasirodymu.

„Lakers“ tai buvo jau 6 pralaimėjimas per 8 pastarąsias NBA rungtynes.

Dešimtoje vietoje Vakaruose žengiantis Los Andželo klubas intensyviai dirba prieš NBA mainų laikotarpio pabaigą ir bando gauti Anthony Davisą.

JaVale'as McGee pralaimėjusiems pelnė 16 taškų, Lance'o Stephensono sąskaitoje 13 taškų. Beje, Indianoje „Lakers“ nelaimi jau nuo 2013-ųjų.

Nugalėtojams B.Bogdanovičius surinko 24, traumos padarinius jautęs Mylesas Turneris – 22 (1 kam.), D.Sabonis, Edmondas Sumneris ir Aronas Holiday – po 17 taškų.

„Pacers“ vertėsi ne tik be iki sezono pabaigos iš rikiuotės iškritusio lyderio Victoro Oladipo, tačiau ir be Dougo McDermotto. „Lakers“ Indianoje neturėjo Lonzo Ballo bei Josho Harto.

Su 35 pergalėmis ir 19 pralaimėjimų „Pacers“ NBA Rytų konferencijoje žengia trečioje vietoje.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant