2021 11 04

Pasitikėjimo nesulaukė: I.Brazdeikis gavo simbolines minutes aikštėje

Ignas Brazdeikis nesulaukė trenerio pasitikėjimo, o „Orlando Magic“ (2-7) namuose 79:92 () krito prieš „Boston Celtics“ ekipą (3-5).
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / „Scanpix“ nuotr.

Iggy į aikštę buvo išleistas tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai nugalėtojo klausimas buvo išspręstas.

Lietuvis per tris minutes atliko vienintelį statistinį veiksmą – išmetė tritaškį, kuris buvo netaiklus.

79 praleisti taškai – geriausias „Celtics“ gynybinis pasirodymas kol kas šiame sezone. Jaylenas Brownas žibėjo puolime – pelnė 28 taškus.

Bostono komanda antrąją mačo pusę pradėjo spurtu net 18:1, taip perlaužė ir uždarė rungtynes. Per visą trečią kėlinį Orlando komanda pelnė vos 10 taškų.

„Trečiajame kėlinyje sutrikome ir niekas neveikė mūsų naudai. Mes mėtėme vietoje to, kad paieškotume laisvesnių komandos draugų. Tai nebrandu“, – teigė 13 taškų pelnęs ir 13 kamuolių atkovojęs Wendellis Carteris.

„Celtics“ nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją ir nugalėjo „Magic“ septintą kartą iš eilės per pastaruosius tris sezonus.

Orlando komanda kitas rungtynes žais namuose – priims „San Antonio Spurs“.

„Magic“: W.Carteris (13 atk. kam.) ir C.Anthony po 13, R.J.Hamptonas 12, J.Suggsas 10.

„Celtics“: J.Brownas 28, J.Tatumas 14, A.Harfordas (12 atk. kam.) ir R.Williamsas po 12.