Paskutinę sekundę prasižengę NBA lyderiai dramatiškai krito Indianapolyje

Absoliuti šio NBA sezono lyderė „Boston Celtics“ (28-8) ekipa patyrė skaudžią nesėkmę pačioje rungtynių pabaigoje.
Lemiama Kristapo Porzingio pražanga prieš Bennedictą Mathuriną
Lemiama Kristapo Porzingio pražanga prieš Bennedictą Mathuriną / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rezultatas buvo lygus, bet latvis Kristapas Porzingis paskutinę akimirką prasižengė prieš tritaškį metusį Bennedictą Mathuriną.

„Celtics“ dar protestavo, prašė teisėjų peržiūrėti epizodą, bet arbitrai po vaizdo peržiūros paliko galioti tą patį sprendimą.

„Indiana Pacers“ (21-15) gynėjas realizavo du baudų metimus iš trijų, o šeimininkai triumfavo 133:131 (33:34, 26:34, 44:33, 30:30).

Paskutinę baudą B.Mathurinas prametė tyčia, kad „Celtics“ nebespėtų suregzti atsako per likusias 0,6 sekundės dalis.

Bostono komandai šiose rungtynėse dėl čiurnos skausmų nepadėjo lyderis Jasonas Tatumas, o „Pacers“ susitikimo metu prarado ryškiausią savo žvaigždę Tyrese'ą Haliburtoną.

Įžaidėjas paslydo antrajame kėlinyje, griebėsi už kairiosios šlaunies ir buvo išneštas iš aikštės komandos draugų. Per 13 minučių jis buvo spėjęs pelnyti 7 taškus ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ gretose sezono rungtynes sužaidė Jaylenas Brownas, įmetęs 40 taškų (14/22 dvit., 3/4 trit., 3/5 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir tiek pat sykių suklydęs per 38 minutes.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas 26 (5/9 trit.), Aaronas Nesmithas 17 (3/5 trit.), Mylesas Turneris 16 (8 atk. kam.), Buddy Hieldas 15.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 40 (3/4 trit., 5 klaid.), Jrue Holiday 21 (3/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Kristapas Porzingis 19 (7 rez. perd., 3 blok.), Paytonas Pritchardas 14 (7 atk. kam.).