2021 10 05

„Pelicans“ be J.Valančiūno ir Ziono Williamsono krito prieš „Timberwolves“

Pirmose ikisezoninėse rungtynėse Jono Valančiūno ir Ziono Williamsono neturėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ išvykoje 114:117 (28:25, 17:40, 33:29, 36:23) turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ krepšininkų pranašumą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas nežaidė dėl nykščio traumos / nuotr. stopkadras

„Pelicans“ naujokas J.Valančiūnas nežaidė dėl treniruotėje patirtos dešinio nykščio traumos. Į Naująjį Orleaną vidurio puolėjas persikėlė po mainų šią vasarą iš Memfio „Grizzlies“ ekipos.

Tuo metu „Pelicans“ superžvaigždė Z.Williamsonas aikštėje nepasirodė, nes vis dar sveiksta po vasarą jam atliktos pėdos operacijos.

Po dviejų kėlinių „Timberwolves“ pirmavo net 20 taškų (65:45). Vis dėlto rungtynių pabaigoje svečiai grąžino intrigą ir galėjo išplėšti pratęsimą, bet šeimininkai atsilaikė.

Daugiausia taškų jiems pelnė D'Angelo Russellas – 19, dar atlikęs į 5 rezultatyvius perdavimus. Kitas „Timberwolves“ lyderis Karlas-Anthony Townsas pridėjo 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius per vos 14 minučių.

„Pelicans“ ekipoje išsiskyrė Nickeilas Alexanderis-Walkeris – 22 taškai. Trey‘us Murphy įmetė 21, o Brandonas Ingramas – 14 taškų.

Kitose rungtynėse trenerio sprendimu nežaidė Arnas Kulboka, bet Šarlotės „Hornets“ išvykoje 113:97 sutriuškino Oklahomos „Thunder“ klubą.