2016 08 12

Per vargus: Ispanija iki paskutinių minučių tampėsi su Nigerija

Pirmoji pergalė – per vargus. Ispanijos krepšininkai pagaliau atidarė pergalių sąskaitą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Tiesa, su B grupės autsaideriais buvo vargo. Europos čempionai geriausią Afrikos komandą nugalėjo tik po atkaklios kovos 96:87.
Pau Gasolis
Pau Gasolis / „Scanpix“ nuotr.

Tai turėjo būti lengvas pasivaikščiojimas – Ispanija galingai pradėjo rungtynes ir atsiplėšė 27:11.

Vis dėlto Nigerija nepasidavė ir iki pertraukos sumažino skirtumą iki dviejų taškelių (41:43).

Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė vos 2 taškai – ispanai tepirmavo 81:79.

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Pau Gasolis. Ryškiausia ispanų žvaigždė pelnė du taškus su pražanga (83:79). Tiesa, baudos metimas skriejo pro šalį.

Afrikiečiai vėl staiga mynė ispanams ant kulnų ir 38-ąją minutę netgi turėjo galimybę išsiveržti į priekį (82:83). Vis dėlto greitoje atakoje Nigerija paskubėjo, atliko skubotą metimą, o o apsigynę Ispanijos krepšininkai vėliau įtvirtino pergalę.

Ispanija: Pau Gasolis 16, Ricky Rubio 15, Willy Hernangomezas ir Juanas Carlosas Navarro po 11.

Nigerija: Chamberlainas Oguchi 24, Joshas Okognonas 12, Ekene Ibekwe 11.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?