2021 10 29

Pergalę galėjęs išplėšti S.Curry prametė, o „Warriors“ patyrė pirmą pralaimėjimą

NBA lygoje liko tik viena nepralaimėjusi komanda. Pirmą kartą suklupo ir „Golden State Warriors“ (4-1) krepšininkai.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kariai“ namuose po pratęsimo 101:104 (37:20, 18:25, 24:28, 19:25, 3:6) nusileido „Memphis Grizzlies“ (3-2) klubui.

Stephenas Curry per du kėlinius pelnė 22 taškus, o „Warriors“ prieš varžovus vienu metu pirmavo net 41:22. Įpusėjus rungtynėms „kariai“ „grizlius“ lenkė 55:45.

S.Curry dar 14 taškų pridėjo trečiajame ketvirtyje, bet po to nutilo, o „Grizzlies“ sugrįžo į rungtynes, kai ketvirtojo kėlinio viduryje išlygino rezultatą 86:86.

Galiausiai, mačo likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. „Grizzlies“ puolėjas Jarenas Jacksonas turėjo du šansus mesdamas tritaškius, bet abu juos prametė, o tai suteikė galimybę S.Curry.

Vis dėlto nė taško ketvirtajame kėlinyje nepelnęs snaiperis paskutinę kėlinio sekundę prametė ir komandos kėlėsi į pratęsimą.

Jame „Warriors“ po Damiono Lee tritaškio pirmavo 101:100, bet po dvitaškį įmetė De'Anthony Meltonas ir Ja Morantas ir „grizliai“ perėmė kontrolę – 104:101.

Paskutinę minutę „kariai“ turėjo du šansus išsigelbėti, bet nei S.Curry, nei D.Lee tritaškio neįmetė ir „Grizzlies“ šventė skambią pergalę San Franciske.

„Warriors“ gretose S.Curry pelnė 36 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas pirmoje mačo dalyje pataikė tritaškį net ir nuo vienos kojos, bet nepelnė taškų per ketvirtąjį kėlinį bei pratęsimą, o prametęs paskutinius septynis tritaškius iš viso pataikė 7 iš 20 tolimų metimų.

„Grizlius“ tempė įspūdingai sezono pradžioje rungtyniaujantis J.Morantas. Gynėjas per pirmus du kėlinius pelnė tik 7 taškus, bet vien per trečiąjį sumetė 18, o rungtynes užbaigė su 30 taškų (9/14 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud.), 7 atkovotais ir 4 perimtais kamuoliais bei 5 rezultatyviais perdavimais.

Po šių rungtynių NBA nepralaimėjusi liko tik „Utah Jazz“ komanda.

„Warriors“: Stephenas Curry 36 (7/20 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Andrew Wigginsas 16, Damionas Lee 14 (4/9 trit.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 30 (11/22 metimai, 7 atk. kam.), Desmondas Bane'as 19 (5/11 trit.), Jarenas Jacksonas 15 (3/10 trit., 8 atk. kam.), Stevenas Adamsas 12 (7 atk. kam.).