2016 12 21

Pirmą kartą Niujorke Mindaugą Kuzminską aplankę tėvai neišvydo to, ko tikėjosi

Prieš didžiąsias metų šventes Mindaugo Kuzminsko tėvai aplankė NBA debiutavusį sūnų, tačiau pirmasis jų pasisvečiavimas „Madison Square Garden“ arenoje nebuvo toks, kokio jie tikėjosi. M.Kuzminsko aikštėje jie neišvydo, bet „New York Knicks“ ir be lietuvio pagalbos 118:111 (20:24, 34:35, 30:28, 34:24) palaužė „Indiana Pacers“ ekipą.
„Knicks“ ir Mindaugas Kuzminskas
„Knicks“ ir Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ palaužė „Pacers“ klubą 118:111.
  • „Knicks“ trečiajame kėlinyje atsiliko 15 taškų skirtumu.
  • M.Kuzminskas penktąsyk šį sezoną nežaidė.
  • C.Anthony pakartojo sezono rezultatyvumo rekordą (35 tšk.).

Rungtynių protokole „Knicks“ treneris Jeffas Hornacekas pažymėjo, kad M.Kuzminskas aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Jis nepakėlė nuo suolo 27-erių puolėjo jau antrą kartą per penkerias pastarąsias rungtynes ir penktąsyk šį sezoną.

Liūto dalį minučių – 37, susirinko Carmelo Anthony, trenerio pasitikėjimą pavertęs 35 taškais. 32-ejų puolėjas pakartojo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

Net ir daugiau už M.Kuzminską rungtyniaujantis Carmelo dubleris Lance'as Thomasas gavo pasireikšti tik 6 minutes.

Beje, Carmelo antroje rungtynių dalyje pelnė net 26 taškus ir padėjo „Knicks“ trečiajame kėlinyje panaikinti 15 taškų skirtumą (64:79). Tada C.Anthony ir K.Porzingio tritaškiai sugrąžino „Knicks“ į rungtynes ir sukūrė lemiamą spurtą 23:6 ketvirtajame kėlinyje (114:105).

„Knicks“ nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją.

Be to, „Knicks“ nutraukė „Pacers“ septynių iš eilės tarpusavio rungtynių pergalių seriją ir laimėjo prieš Indianos ekipą pirmą kartą nuo 2014-ųjų.

Ir vieni, ir kiti buvo išvargę. Apie žaidėjų nuovargį dar po pirmadienio treniruotės buvo užsiminęs „Knicks“ treneris, o „Pacers“ tai buvo 10-osios rungtynės per 15 dienų.

Sūnų aikštėje M.Kuzminsko tėvai galbūt išvys ketvirtadienį – „Knicks“ namuose priims „Orlando Magic“ klubą.

„Knicks“: C.Anthony 35, D.Rose'as 24, K.Porzingis 21, J.Noah 11 (11 atk. kam.).

„Pacers“: M.Turneris (9 atk. kam.) ir T.Youngas po 21, A.Jeffersonas 18, J.Teague'as 17 (12 rez. perd.), P.George'as 16, C.J.Milesas 11.