2021 12 20

Po COVID-19 pertraukos sugrįžę „buliai“ pasmeigė „Lakers“

„Chicago Bulls“ (18-10) praleido keletą rungtynių dėl COVID-19 protrūkio, tačiau sugrįžo galingai – namuose 115:110 (28:22, 33:37, 22:25, 32:26) nukovė „Los Angeles Lakers“ (16-15) ekipą.
DeMaras DeRozanas
DeMaras DeRozanas / „Scanpix“ nuotr.

DeMaras DeRozanas iš viso nežaidė net dvi savaites, tačiau po priverstinės pertraukos sugrįžo nuostabiai – jis pelnė net 38 taškus ir buvo pagrindinis „Bulls“ pergalės kalvis.

Nikola Vučevičius pridėjo 19 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, Lonzo Ballas taip pat pelnė 19 taškų.

Čikagos komanda nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją, o žaidė pirmas rungtynes nuo gruodžio 11-sios. Iš viso nukelti buvo du „bulių“ susitikimai.

LeBronas Jamesas surinko 31 tašką, nuo suolo kilęs Carmelo Anthony pridėjo 21, o Russellas Westbrookas – 20.

Vykstant paskutinei minutei, „Bulls“ dar atsiliko, tačiau D.DeRozanas šovė tolimą dvitaškį ir išvedė komandą į priekį 111:110, likus žaisti 52 sekundes.

„Lakers“ neužpuolė, D.DeRozanas prametė, tačiau L.Ballas nusiėmė kamuolį puolime, o prieš D.DeRozaną varžovai pažeidė taisykles – dvi taiklios baudos ir pranašumas padidėjo iki 113:110.

„Garbė sulaukti pasitikėjimo tokiais svarbiais momentais, – sakė D.DeRozanas. – Tai adrenalino dozė, kurios niekur kitur nepatirsi. Dėl to ir bandai išspausti viską, kai esi tokioje pozicijoje. Nieko nėra į tai panašaus.“

Iš viso dėl COVID-19 iš rikiuotės buvo iškritę net 10 „Bulls“ žaidėjų. Dabar tokių yra likę keturi, įskaitant ir Zachą LaVine'ą.

„Lakers“ komandoje iškritę šeši žaidėjai ir treneris Frankas Vogelis, tad komandai rungtynėse vadovavo asistentas Davidas Fizdale'as. Po rungtynių jis atskleidė bendravęs su vyr. treneriu per pertrauką žinutėmis apie būsimus ėjimus.

„Bulls“: D.DeRozanas 38, N.Vučevičius (13 atk. kam.) ir L.Ballas po 19, A.Caruso 17.

„Lakers“: L.Jamesas 31 (14 atk. kam.), C.Anthony 21, R.Westbrookas 20, I.Thomasas 13.