2021 05 30

Po pertraukos įsijungęs J.Valančiūnas „grizlių“ tvirtovės neapsaugojo

Jonas Valančiūnas rinko dvigubą dublį, bet to neužteko. Lietuvio atstovaujama „Memphis Grizzlies“ trečiosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse 111:121 (22:34, 29:28, 34:34, 26:25) krito prieš „Utah Jazz“.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Serijoje iki keturių pergalių „Jazz“ dabar yra priekyje 2-1.

J.Valančiūnas žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Grizzlies“ pelnė 22 taškais mažiau nei „Jazz“.

JV pirmuosius savo taškus pelnė tik trečiojo kėlinio pradžioje, tačiau, pajautęs kraujo skonį, surinko 10 taškų savo komandai per šį ketvirtį.

Donovanas Mitchellas pelnė 29 taškus nugalėtojams, o net 10 iš jų surinko lemiamame ketvirtajame kėlinyje.

Memfyje karjerą pradėjęs Mike'as Conley sušveitė 7 tritaškius į savo buvusios komandos krepšį ir finišavo su 27 taškais savo sąskaitoje.

Pralaimėjusiems Ja Morantas pelnė 28 taškus, Dillonas Brooksas pridėjo 27.

„Grizzlies“ pradėjo ketvirtą kėlinį supurtu 13:2, o, likus žaisti 5 min., po J.Mornato baudų metimų Memfio komanda išsiveržė į priekį pirmą kartą rungtynėse 107:105.

Tačiau tada prasidėjo D.Mitchello šou, o „Jazz“ šovė į priekį atkarpa 14:2. Taip ir bus išspręstas rungtynių laimėtojų klausimas.

„FedExForum“ arenoje buvo leista užpildyti 55 proc. vietų, tad rungtynes stebėjo apie 10 tūkst. sirgalių.

Ketvirtosios serijos rungtynės Memfyje bus žaidžiamos pirmadienį.

„Grizzlies“: J.Morantas 28, D.Brooksas 27, G.Allenas 17, K.Andersonas 11 (13 atk. kam.), J.Valančiūnas 10 (13 atk. kam.).

„Jazz“: D.Mitchellas 29, M.Conley 27, R.Gobertas (14 atk. kam.), B.Bogdanovičius ir J.Clarksonas po 15, R.O'Neale'as 12.