2016 11 17

Po rekordinio latvio šou Niujorke – linksma Mindaugo Kuzminsko asmenukė

Mindaugas Kuzminskas pirmą kartą šį sezoną nepelnė nė taško, bet tai nenuliūdino lietuvio. Šypsena NBA naujoko veide atsirado po rekordinio latvio Kristapo Porzingio šou, kuris atnešė „New York Knicks“ pergalę prieš „Detroit Pistons“ 105:102 (29:27, 25:22, 27:25, 24:28).
Mindaugas Kuzminskas ir Kristapas Porzingis
Mindaugas Kuzminskas ir Kristapas Porzingis / „Twitter“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Knicks“ nugalėjo „Pistons“ klubą 105:102.
  • M.Kuzminskas pirmą kartą šį sezoną nepelnė taškų.
  • K.Porzingis užfiksavo karjeros rezultatyvumo rekordą (35 tšk.).
  • Latvis pirmą kartą peržengė 30 taškų ribą.

K.Porzingis turėjo pakelti galvą ir pasižiūrėti į „Madison Square Garden“ arenos kubą, kad suprastų, kodėl „Knicks“ sirgaliai taip džiūgauja. Kube jis pamatė, kad pirmą kartą karjeroje pasiekė 30 pelnytų taškų ribą. Bet ji latviui nebuvo galutinė.

Iš viso 21-erių talentas pelnė 35 taškus, užfiksuodamas rezultatyviausias NBA karjeros rungtynes. Jis tai skraidė virš „Pistons“ lanko, tai laidė taiklius tritaškius.

„Jis buvo visur. Puikus žaidimas“, – jaunąjį aukštaūgį gyrė treneris Jeffas Hornacekas.

Tai buvo antroji „Knicks“ pergalė iš eilės. Ši buvo palydėta K.Porzingiui skirtomis „MVP! MVP!” skanduotėmis.

„Taip tiesiog nutiko. Tiesiog išlindo daug dalykų, kuriuos šlifavau vasarą“, – kuklinosi K.Porzingis.

Jis taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 13 metimų iš 22.

„Kai kurie dalykai, kuriuos jis iškrėtė, buvo tiesiog nesustabdomi“, – varžovą gyrė „Pistons“ treneris Jeffas Van Gundy.

Nepaisant K.Porzingio šou „Pistons“ žengė koja kojon „Knicks“ klubui ir galėjo išplėšti pratęsimą, bet Kentavious Caldwello-Pope'o šūvis iš toli su sirena tikslo nepasiekė.

M.Kuzminskas pasirodė aikštėje antrojo kėlinio pradžioje, bet per 7 minutes taškų nepelnė, prametė vienintelį tritaškį, atkovojo 2 kamuolius ir daugiau aikštėje nebepasirodė.

„Knicks“: K.Porzingis 35, C.Anthony 22, D.Rose'as 15, J.Holiday 9.

„Pistons“: K.Caldwellas-Pope'as 21, T.Harrisas 19, J.Leueris 17, A.Drummondas 15 (9 atk. kam.), I.Smithas 14 (8 rez. perd.).