2019 03 11

Po traumos į aikštę Filadelfijoje sugrįžęs D.Sabonis vėl privertė krūptelėti

Čiurnos traumą išsigydęs Domantas Sabonis sekmadienio vakarą grįžo į aikštę, bet „Indiana Pacers“ (42-25) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo. Indianapolio ekipa svečiuose krito prieš „Philadelphia 76-ers“ (42-25) – 89:106 (25:26, 34:25, 11:21, 19:34).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Antrajame kėlinyje „Pacers“ turėjo netgi 14 taškų persvarą, bet šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir galingai smogti iš karto po pertraukos.

Trečiąjį kėlinį „76ers“ laimėjo 21:11 ir išlygino rungtynių svarstykles, o ketvirtojoje rungtynių atkarpoje Nate'o McMillano vyrams šansų nepaliko.

D.Sabonis žaidė 20 minučių, per kurias surinko 9 taškus (1/7 dvitaškių, 7/12 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, penkis sykius suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Jam būnant aikštėje varžovai pelnė 15 taškų daugiau nei „Pacers“.

Vienas epizodas šiame mače D.Sabonio gerbėjus vėl privertė krūptelėti. Verždamasis pro Joelį Embiidą, lietuvis sunkiai išsilaikė ant kojų ir vėl nepatogiai nukrito ant žemės. Laimei, tik ką išgydytos kojos šį kartą nesusižeidė.

Rungtynių metu netrūko ir epizodų, kuriuose D.Sabonis džiugino sirgalius savo vizitine kortele tampančiais perdavimais.

„76ers“: Joelis Embiidas 33, Tobiasas Harrisas 16, Benas Simmonas 15, Jimmy Butleris 12.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas 14, Dougas McDermottas 10.