2022 03 11

Pradžioje švilpė B.Simmonsui, vėliau – saviems: „Nets“ sutriuškino „76ers“

Pirmą kartą po grandiozinių mainų aikštėje akis į akį praėjusią naktį susitiko „Philadelphia 76ers“ (40-25) ir „Brooklyn Nets“ (34-33) klubai. Įtikinamą pergalę Filadelfijoje vykusiose rungtynėse pasiekė „Nets“ – 129:100 (40:23, 32:28, 30:19, 27:30).
„Nets“ krepšininkai
„Nets“ krepšininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo Beno Simmonso, vasario pradžioje iškeisto iš Filadelfijos į Brukliną, sugrįžimas į buvusius namus.

Tiesa, australas dėl nugaros skausmų dar nežaidė, tačiau vis tiek sulaukė atšiauraus sutikimo.

Apšilinėti į aikštę išėjęs 25-erių krepšininkas sulaukė garsaus baubimo, o rungtynių metu jam skirta ne viena skanduotė.

Vis dėlto vėliau švilpimas ir baubimas jau buvo skirti „76ers“ žaidėjams, o ne B.Simmonsui.

Kevinas Durantas vien per pirmąją rungtynių pusę pelnė 18 taškų, o „Nets“ dar pirmojo kėlinio viduryje susikrovė dviženklę persvarą (26:15), o pirmąjį ketvirtį laimėjo net 40:23.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui svečių persvara pasiekė 20 taškų (45:25), o kėlinio eigoje „Nets“ pirmavo ir 69:45.

Niekas nepasikeitė ir po ilgosios pertraukos. Bruklino klubas po trijų kėlinių triuškino varžovus net 102:70 ir neleido Filadelfijos komandai pagalvoti apie intrigą.

Dėl tokių įvykių aikštėje nusivylę sirgaliai jau į ilgąją pertrauką savo komandą išlydėjo baubimu, kuris prasitęsė ir antroje rungtynių dalyje.

Kitas mainuose vasarį sudalyvavęs krepšininkas Jamesas Hardenas žaidė, tačiau tą darė nesėkmingai.

Barzdočius „76ers“ gretose pelnė tik 11 taškų, pataikydamas vos 3 metimus iš 17 (0/10 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.).

Tiesa, tritaškiu pirmajame kėlinyje jis aplenkė Reggie Millerį visų laikų daugiausiai tolimų metimų pataikiusių žaidėjų sąraše. Dabar J.Hardenas su 2563 tritaškiais yra trečias ir nusileidžia tik Stephenui Curry (3107) bei Ray Allenui (2973).

„76ers“ po šio pralaimėjimo Rytų konferencijoje išliko treti. „Nets“ yra vos aštuntoje pozicijoje.

„76ers“: Joelis Embiidas 27 (5/17 metimai, 15/19 baud., 12 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 16 (4/5 trit.), Jamesas Hardenas (0/10 dvit.) ir Georgesas Niangas po 11, DeAndre Jordanas 10 (9 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 25 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Sethas Curry 24 (6/6 dvit., 4/8 trit., 5 per. kam.), Kyrie Irvingas 22 (5/11 trit.), Jamesas Johnsonas 16, Bruce'as Brownas 11, Patty Millsas 10.