Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 07

Pratęsimo trileris: Giannis gavo traumą, bet „Bucks“ šventė dramatišką pergalę

Geriausia NBA reguliariojo sezono komanda dar gyva „burbule“. „Milwaukee Bucks“ sekmadienio vakarą tik per pratęsimą be savo lyderio 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:19, 11:8) nugalėjo „Miami Heat“ ekipą, tačiau serijoje iki keturių pergalių vis dar pavojingai atsilieka 1-3.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Smūgį „Bucks“ patyrė jau antrojo kėlinio pradžioje. Dėl Giannio Antetokounmpo galimybių žaisti buvo abejojama dar prieš rungtynes, bet MVP žengė į aikštę.

Neilgam. Jau antrojo kėlinio pradžioje jis vėl pakreipė čiurną ir iškrito iš rikiuotės galutinai.

Likus žaisti 2 minutes, rezultatas dar buvo lygus 104:104. Tuomet Brookas Lopezas pelnė dvitaškį, o Tyleris Herro smeigė tritaškį (107:106).

Likus žaisti 21 sek., „Bucks“ turėjo kamuolį savo rankose. Paskutinio metimo metu kamuolys atsidūrė Donte DiVincenzo rankose, o prieš jį metimo metu prasižengė Goranas Dragičius.

Gynėjas prametė pirmąją baudą, bet pataikė antrąją ir rezultatas, likus žaisti 1,9 sek., tapo lygus 107:107. Po minutės pertraukėlės „Heat“ akivaizdžiai ieškojo Jimmy Butlerio, tačiau jį patikimai prižiūrėjo varžovai, tad su sirena tritaškį paleido G.Dragičius – slovėno metimas buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomas laikas kiek geriau klostėsi „Bucks“ komandai, kuri įgijo 4 taškų persvarą (113:109), o tuomet T.Herro įsmeigė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo.

Atrodė, kad tašką padėjo Khrisas Middletonas, kuris, likus žaisti 6,3 sek., pataikė iš toli per dviejų varžovų rankas (116:112), bet tada T.Herro ir dar kartą šovė taikliai iš trijų taškų zonos (115:116).

K.Middletonas pataikė du baudų metimus ir „Heat“ turėjo 2,2 sek., kad panaikintų trijų taškų deficitą, tačiau kamuolio išmetimo per visą aikštę taktika nepasiteisino ir „Bucks“ šventė pergalę.

„Heat“: B.Adebayo 26 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), D.Robinsonas 20, J.Crowderis 18, J.Butleris ir G.Dragičius (8 rez. perd.) po 17, T.Herro 11.

„Bucks“: K.Middletonas 36 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), G.Antetokounmpo 19, B.Lopezas ir E.Bledsoe (10 atk. kam.) po 14, G.Hillas 12, D.DiVincenzo 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant